gen yap osmanpaşa evleri

gen yap osmanpaşa evleri

Genyap Osmanpaşa Evleri projesinde 3+1 dairelerin fiyatları 440 bin liradan başlıyor…

Genyap Osmanpaşa Evleri’nde 440 bin TL’ye 3+1!

Genyap Osmanpaşa Evleri projesinde 3+1 dairelerin fiyatları 440 bin liradan başlıyor…

Avcılar'da yapım aşamasındaki binanın istinat duvarı çöktü!

İstanbul Avcılar'da temeli atılmış yapım aşamasında olan bir binanın istinat duvarı çöktü

Porsuk Baraj Gölü'ne kalıcı yapı inşa edilmesi mecliste!

Porsuk Baraj Gölü'ne kalıcı yapı inşa edilmesi meclis gündemine taşındı. CHP'li Kasap, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Ferruh Genç Yapı Proje İnşaat Turizm Tarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ferruh Genç Yapı Proje İnşaat Turizm Tarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Eren Genç ve Ferruh Genç ortaklığında kuruldu.

İBB'den yaz önlemleri: Kıyı kanununa aykırı yapı inşa edilemeyecek!

İstanbul Valiliği, vatandaşların sağlıklı ve güvenli şartlarda yüzme ihtiyaçlarının sağlanması için alınan önlemler kapsamında kıyı kanununa aykırı yapı inşa edilemeyeceğini belirtti...

Fatih Portakal'ın Seferihisar'daki çiftlik evine kaçak yapı inşa ettiği iddia edildi!

Fox TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal’ın Seferihisar’daki 8.3 dönümlük çiftlik evine, yasalara aykırı şekilde 3 kaçak yapı inşa ettiği öğrenildi. Portakal’ın zamanında eleştirdiği İmar Barışı’ndan da yararlandığı ortaya çıktı...

Keleşoğlu Üçgen Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Keleşoğlu Üçgen Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 150 bin TL sermaye bedeli ile Saddam Samsur tarafından kuruldu.

Türk müteahhtilere 'Çekya'ya yatırım yapın' çağrısı!

Türkiye-Çekya İş Forumu'nda önemli açıklamalarda bulunan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türk müteahhtilere 'Çekya'ya yatırım yapın' çağrısında bulundu.

Kütahya Şehir Hastanesi yapım aşaması meclis gündeminde!

Kütahya Şehir Hastanesi yapım aşaması meclis gündeminde konu oldu. CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap hastanenin mevcut durumunu sordu..

Kaş'ta imar barışı ile kaçak yapı inşa edildiği iddiası mecliste!

CHP Antalya Milletvekili Rafet Zeybek, Antalya'nın Kaş İlçesi'nde imar barışı gerekçesiyle birçok kaçak yapı inşa edildiği iddiasını meclis gündemine taşıdı...

Manisa Gençlik Merkezi açılış için gün sayıyor!

Farklı mimari yapısı, müzik ve dans odaları gibi birçok donatının yer aldığı Manisa Gençlik Merkezi, açılış için gün sayıyor.

Detaymetsan Çelik Yapı İnşa Makina Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Detaymetsan Çelik Yapı İnşa Makina Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 20 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Yazıcı tarafından kuruldu.

Karmen Yapı'nın hisseleri 22.3 milyon TL'ye Metal Yapı Konut'a satıldı!

Metal Gayrimenkul A.Ş tarafından Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada Karmen Yapı'nın hisseleri 22.3 milyon TL'ye Metal Yapı Konut'a satıldığı bildirisi yayınlandı.

Karmen Yapı'nın yüzde 6'sı Metal Yapı Konut'a satıldı!

Karmen Yapı A.Ş'nin sermayesinin yüzde 6'sına tekabül eden 6 bin TL değerinde 60 adet pay Metal Yapı Konut A.Ş.'ye satıldı. 

gen yap osmanpaşa evleri Haberi

gen yap osmanpaşa evleri

 

 

 

Genyap Osmanpaşa Evleri projesi Kağıthane’de, GenYap tarafından inşa ediliyor. Projenin inşaatı tamamlandı. Peyzaj çalışmaları yapılıyor. Daire teslimlerinin bir ay içinde yapılması planlanıyor.

 

2010 yılında yapımına başlanan Genyap Osmanpaşa Evleri projesi 4 blok halinde inşa edildi. 29 daireden oluşan Osmanpaşa Evleri’nde ayrıca iki adet villa yer alıyor. Osmanpaşa Evleri projesinde bloklar 7 katlı olarak tasarlandı.

2 bin 800 metrekare alana inşa edilen Osmanpaşa Evleri’nin inşaat alanı 1400 metrekare. Osmanpaşa Evleri’nde 3 oda 1 salon konutlar 135 metrekare ve 4 oda 1 salon konutlar ise 160 metrekare olarak tasarlandı. Satışı tamamlanan villaların büyüklüğü ise 250 metrekare.

Osmanpaşa Evleri’nde 3 oda 1 salon dairelerin fiyatı 440 bin TL’den, 4 oda 1 salon dairelerin fiyatı ise 490 bin liradan başlıyor. Çatı dubleksleri ise 570 bin TL’ye...