İzmir Atatürk OSB avm arsası

İzmir Atatürk OSB avm arsası

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde 200 bin metrekare yüzölçümündeki AVM arsası satışa çıkarıldı

İzmir Bağyurdu OSB'ye 20 yeni fabrika yatırımı!

İzmir Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi (BAYOSB), Başkanı Aydın Telseren, 2020 yılı içinde 20 fabrikanın temelini atacaklarını söyledi ve sanayiciye yatırım çağrısında bulundu.

OSB’lerden yatırımcılara çağrı: Şimdi yatırım zamanı!

İzmir’in önde gelen OSB başkanları, yatırımcılara “Bankalar da kredi faizlerini düşürüyor, yatırım iklimine girdik, bu fırsatı değerlendirmemiz gerek” çağrısı yaptı.

İzmir Karabağlar'daki öğrenci yurdu tamamlandı! 

İzmir Karabağlar'da Özel Atatürk Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu'nun yapımı tamamlandı. Yurt öğrenci kayıtlarına başladı. 

İzmir Kemalpaşa'ya kentsel dönüşüm sözü!

İzmir Kemalpaşa Soğukpınar ve Atatürk Mahalleleri'nde vatandaşlarla bir araya gelen Saadet Partisi'nin Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Özüdoğru, Kemalpaşa'ya kentsel dönüşüm sözü verdi.

İzmir Bağyurdu OSB'de fabrikalar yükseliyor!

İzmir Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi (BAYOSB), yatırım alanında 2018 planlamasını tamamladı. Yapımı devam eden fabrikalarıyla büyüyen bölgede çalışan sayısı 5 kat artacak.

İzmir Ödemiş OSB'de ilk inşaat ruhsatı verildi!

İzmir Ödemiş Organize Sanayi Bölgesi'nde alt yapım çalışmaları tamamlandı. Bölgede ilk inşaat ruhsatı verildi.

Ödemiş OSB'de kuralar çekildi!

İzmir Ödemiş Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) yatırımcıların fabrika kuracakları parsellerin belirlenmesi için kuralar çekildi.

Torbalı'ya Mobilya OSB sözü!

AK Parti İzmir Milletvekili M. Atilla Kaya, Ege Bölgesi'ndeki mobilya sektörünün önde gelen isimleriyle bir araya geldi. Kaya, Torbalı'da Hazine'ye ait 830 dönümlük bir araziye Mobilya OSB kurulacağının sözünü verdi. 

İzmir Kemalpaşa OSB'ye 150 milyon dolarlık yatırım!

İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi'ne 150 milyon dolarlık fabrika yatırımı yapıldı. Toplam 90 bin metrekarelik alana sahip seramik fabrikası üretime başladı.

İzmir Vakıflar'dan Foça'da 4.1 milyon TL'lik inşaat ihalesi!

İzmir Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Foça İlçesi Atatürk Mahallesi'nde yer alan arsa üzerinde inşaat yapılacak. İhale 24 Temmuz'da gerçekleşecek..

Dap Yapı İzmir örnek daire!

Bornova’da Atatürk Stadyumu’nun ön tarafında yükselen  Bornova Dap İzmir projesinde 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor..

Dap Yapı İzmir'de 299 bin TL'den başlayan fiyatlar!

Topraktan satışta 1 yıl kira garanti sunulan Bornova Dap İzmir projesi Bornova’da Atatürk Stadyumu’nun ön tarafında yükseliyor..

Çiğli Atatürk OSB'de 6.3 milyon TL'ye icradan satılık fabrika!

İzmir İli Çiğli İlçesi'nde Atatürk OSB içerisinde yer alan fabrika 6 milyon 373 bin 427 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkul için ilk ihale tarihi 14 Şubat 2018 olarak belirlendi.

İzmir Atatürk OSB avm arsası

İzmir Atatürk OSB avm arsası İzmir Atatürk OSB avm arsası

550 sanayi tesisi ve 35 bin çalışanı ile Türkiye’nin en gelişmiş OSB’leri arasında yer alan İzmir Atatürk OSB’nin satışa çıkardığı arsa yerleşim alanlarına komşu olması, çevre yollarına bağlantısı, 3 cephesi, Çiğli merkeze 1.5 kilometre ve Karşıyaka’ya 8 kilometre uzaklıkta olması ile dikkat çekiyor.

İzmir Atatürk OSB, 9 Mart 2012 tarihine kadar arsa üzerinde gayrimenkul geliştirilmesi ile ilgili olarak görüş ve teklifleri bekliyor.

0232 376 71 76-247
tbayram@iaosb.org.tr
www.iaosb.com.tr

Hüseyin...