04 / 07 / 2022

kaçkar

kaçkar

Doğa Koruma ve Milli Parklar 12. Bölge Müdürü Mustafa Bulut, Kaçkarlar'da bitki müzesi kurulacağını açıkladı...

Kalyon İnşaat üst düzey yöneticiler arıyor!

Kalyon İnşaat genel müdür yardımcısı, genel müdür yardımcısı, iş geliştirme, iç denetim ve bütçe finans müdürü gibi üst düzey yöneticiler arıyor

Kaşıkçı Elması Türkiye'nin hangi müzesinde sergileniyor! Çalındı iddiası nereden çıkarıldı çöp kutusunda mı bulundu?

Kaşıkçı elması'nın çalındığı haberi Türkiye'nin gündemine oturdu. Milyonlarca insan filmlere bile konu olan Kaşıkçı elmasıyla ilgili bilgileri merak ediyor. Kaşıkçı elması nedir, çalındı iddiası nereden çıkarıldı, çöp kutusunda mı bulundu? İşte detaylar...

Kiracı kaç yıl sonra çıkarılabilir?

Konut kira bedellerindeki artış sebebiyle ev sahipleri ve kiracılar arasında bir takım anlaşmazlıklar yaşanıyor. Bu kapsamda ev sahipleri kiracılarını evden tahliye etmek istiyorlar. Peki, kiracı kaç yıl sonra evden çıkarılabilir? İşte tüm merak edilenler...

Evin kaçına kredi çıkar? Ziraat Bankası evin yüzde kaçına kredi veriyor?

Kredi kullanarak konut satın almak isteyen ancak peşinatı olmayan kimseler, evin kaçına kredi kullanabileceklerini merak ediyor. Peki, evin kaçına kredi çıkar? Ziraat Bankası evin yüzde kaçına kredi veriyor?

Kaçkar Yapı Dekorasyon Nakliye Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İçerenköy Şubesi açıldı!

Kaçkar Yapı Dekorasyon Nakliye Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İçerenköy Şubesi bugün Ataşehir'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Gökhan Büyükışık tarafından açıldı.

Ahmet Aras: Kaçak yapılara karşı çalışmalarımız sürüyor!

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras yaptığı açıklamada Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile birlikte kaçak yapılara karşı net bir şekilde çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Kaçkar Grup Yapı Kimyasalları Ve İnşaat Hırdavat Malzemeleri İmalat Pazarlama Sanayi Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Kaçkar Grup Yapı Kimyasalları Ve İnşaat Hırdavat Malzemeleri İmalat Pazarlama Sanayi Ticaret Ltd.Şti. bugün Tuzla'da 2 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Erdal Hanbay tarafından kuruldu.

Bodrum’da kaçak yapılaşmaya karşı seferberlik!

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, ikinci konut uygulamaları ve imar barışı uygulaması nedeniyle hızla artan kaçak yapılaşmaya karşı seferberlik başlattı.

Bodrum'da kaçak yapılaşmaya karşı mücadele!

Muğla'nın Bodrum ilçesinin CHP'li yeni Belediye Başkanı Ahmet Aras, ilk belediye meclis toplantısında kaçak yapılaşmaya karşı mücadele başlattıkları bunun için 1 Nisan'ın milat tarih olduğunu söyledi.

Kaçak yapılaşmaya karşı drone denetimi!

İstanbul’da kaçak yapılaşmaya karşı drone ile denetimler başladı. İmar Barışı’yla birlikte belediyeler kaçak yapılaşmaya karşı düğmeye bastı. 

Ayder’e teleferik hattı yapılacak!

Rize’nin Çamlıhemşin ilçesinde yerli-yabancı binlerce turisti ağırlayan Ayder Yaylası’nın da yer aldığı Kaçkar Dağları Milli Parkı’na 37 kilometrelik teleferik hattıyla kayak tesisi yapılacak. 

Kaçkar Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kaçkar Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi 20 bin TL sermaye ile bugün Abdulbaki Kavri ve Harun Akmugan ortaklığında kuruldu. 

Artvin Kaçkar'a '11 yeni Ayder Yaylası' yapılacak!

Turizmde çoklu anlayış ile hareket ediyoruz diye vurgu yapan Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Bölgeye artan ilgiyi dağıtmaları gerektiğini belirterek, "Bundan yola çıkarak Ayder benzeri şartlara sahip 11 nokta daha tespit ettik.

TOKİ'den Kağıthane'de arsa karşılığı gelir paylaşımı ihalesi!

TOKİ, “İstanbul İli Kağıthane İlçesi Merkez (Arıcılar) Mahallesi Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşım İşi” ihalesi düzenliyor. İhale, 13 Temmuz'da gerçekleşecek..

kaçkar Haberi

kaçkar


Kalkınma Bakanlığı tarafından yapılan Ulusal Biyolojik Çeşitlilik Envanter ve İzleme Sistemi projesi kapsamında Kaçkar Dağları'nın biyolojik envanteri çıkarılıyor. Doğa Koruma ve Milli Parklar 12. Bölge Müdürü Mustafa Bulut Kaçkar Dağları'nda bitki müzesi kurulacağını...