Karakaya Midtown

Karakaya Midtown

İnşaat, narenciye ve perakende alanlarında faaliyet gösteren Karakaya Group, Ocak 2012’de başladığı Bodrum Midtown AVM’nin inşaatını 6 ayda tamamlayarak yeni bir rekora imza atmaya hazırlanıyor

Midtown İnşaat Sanayi Ticaret Limited  Şirketi kuruldu!

Midtown İnşaat Sanayi Ticaret Limited  Şirketi Başakşehir’de  500 bin TL sermaye bedeli ile Assem O.A.E.  ve Hafez G.A.A.A. tarafından kuruldu.

Yenikent Müteahhitlik Ve Emlakçılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yenikent Müteahhitlik Ve Emlakçılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece’de  100 bin TL sermaye bedeli  ile Sinan Polat Serkan Karakaya Deniz Karataş  ve Adem Yiğit  tarafından kuruldu.

Ltk İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Ltk İnşaat Anonim Şirketi bugün Beykoz'da 50 bin TL sermaye bedeli ile İhsan Lütfi Karakaya tarafından kuruldu.

Midtown İstanbul Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Midtown İstanbul Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 150 bin TL sermaye bedeli ile Marvan Ismaıl Elashı tarafından kuruldu.

Özkar Demiryolları İnşaatı Limited Şirketi kuruldu!

Özkar Demiryolları İnşaatı Limited Şirketi  Pendik’te  500 bin TL sermaye bedeli ile Biret Karakaya ve Mahsum Özen tarafından kuruldu.

Merthan Tekstil İnşaat Otomotiv Ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Merthan Tekstil İnşaat Otomotiv Ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 3 milyon TL sermaye bedeli ile Osman Karakaya tarafından kuruldu.

Şile Madencilik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Şile Madencilik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi Şile'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Nuri Karakaya tarafından açıldı.

Rs Azizoğlu İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rs Azizoğlu İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 150 bin TL sermaye bedeli ile Rüstem Karakaya tarafından kuruldu.

Malatya Tohma Köprüsü açıldı! 

Malatya ile Sivas arasındaki Karakaya Baraj Gölü üzerinde "itme sürme yöntemi" ile inşa edilen yeni Tohma Köprüsü açıldı. 

Malatya Tohma Köprüsü bugün açılıyor! 

Malatya ile Sivas arasındaki Karakaya Baraj Gölü üzerinde "itme sürme yöntemi" ile inşa edilen yeni Tohma Köprüsü bugün açılıyor. 

Şuşa'ya inşa edilecek okul için görüşmeler yapıldı!

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Şuşa'ya inşa edilecek okul için, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya ve beraberindeki heyet ile görüşme gerçekleştirdi. 

Barsbey İnşaat Tekstil Reklam Elektrik Plastik Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Barsbey İnşaat Tekstil Reklam Elektrik Plastik Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Barış Karakaya tarafından kuruldu.

Yılaydın İnşaat Tekstil Reklam Elektronik Peyzaj Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yılaydın İnşaat Tekstil Reklam Elektronik Peyzaj Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 500 bin TL sermaye bedeli ile Barış Karakaya tarafından kuruldu.

Karakaya Midtown Haberi

Karakaya Midtown
Karakaya Group'un Midtown AVM lansmanını izlemek için tıklayın!Türkiye’nin en hızlı bitirilen AVM’si ünvanını almaya aday gösterilen Midtown AVM, 92 milyon euro yatırım bedeli ile Bodrum’a yeni bir değer katacak. Yatırım maliyetinin yüzde 40’ı grubun öz kaynaklarından karşılanırken yatırımın geri dönüş süresi 12 yıl olarak hesaplanıyor.   HER YILA BİR PROJE   Grup olarak aile şirketi olduklarını ve her yıl bir proje odaklandıklarını belirterek sözlerine başlayan Karakaya Group Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Murat Karakaya, bu yıl dikkatlerini Midtown AVM’ye çevirdiklerini kaydetti. Ticari gayrimenkul olarak grubun ihtiyaçların karşılamak üzere soğuk hava depoları, lojistik alanlar ve farklı gayrimenkul projeleri inşa ettiklerini dile getiren Karakaya, konut ve yazlık inşaatıyla da uğraştıklarını söyledi. Karakaya şuanda Bodrum’da bir metrekare olarak daha düşük AVM’nin daha bulunduğunu, Midtown AVM’nin ise...