köy okullarına yardım projesi

köy okullarına yardım projesi

AON Türkiye çalışanlarının üç yıl önce başlattığı 'Köy Okullarına Yardım' projesi bu yıl da devam ediyor

Antalya Büyükşehir'den Alanya'ya mahalle konağı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi, eğitimin taşımalı sisteme geçtiği kırsal mahallelerde yer alan atıl durumdaki eski köy okullarına tekrar hayat veriyor. 

Niğde'de kapatılan köy okulları ve lojmanlar TBMM'de konu oldu!

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Niğde'deki öğrenci azlığı nedeniyle kapatılan köy okullarına ve binalarına ilişkin soru önergesi hazırladı..

Bingöl'de EYY projesiyle yapılan köy konutları rant alanına dönüştü!

2003 depreminden sonra köylerde evleri yıkılan vatandaşlara Evini Yapana Yardım (EYY) projesiyle yapılan köy konutları rant alanına dönüştü. Bodrum artı 4 kat imar izni verilen alandaki tek katlı binalar yıkılmaya başlandı.

Adıyaman Samsat'ta 3 okula spor sahası yapıldı!

Adıyaman’ın Samsat ilçesi Yarımbağ, Uzuntepe ve Doğanca köy okullarına birer adet basketbol ve voleybol sahası yaptırıldı.

Adıyaman Samsat'ta 3 okula spor sahası yapıldı!

Adıyaman’ın Samsat ilçesi Yarımbağ, Uzuntepe ve Doğanca köy okullarına birer adet basketbol ve voleybol sahası yaptırıldı.

Samsat'ta 3 okula spor sahası yaptırıldı!

Adıyaman'ın Samsat ilçesi Yarımbağ, Uzuntepe ve Doğanca köy okullarına birer adet basketbol ve voleybol sahası yaptırıldı. Kaymakam Atak, "Son olarak yaptığımız üç saha ile birlikte bu sayı 9'a çıktı" dedi.

Ant Yapı'dan köy okullarına destek!

Kargı, Ovakent, Çaka gibi köylerde sürdürülen projelerin ardından gelen Ödemiş Projesi'ne Ant Yapı maddi destek sağladı. Atıl Köy Okulları projesine siz de destek olabilirsiniz.

Yangın mağdurlarına İBB'den yardım eli!

Yangın mağdurlarına İBB' den yardım eli geldi. Silivri Selimpaşa TOKİ Emlak Konutları B3 Blokta çıkan yangın nedeni ile mağdur olan vatandaşlara İBB yardım eli uzattı.

Kültürel mirasa 180 milyon lira yardım yapıldı!

Kültür ve Turizm Bakanlığı proje, uygulama, kazı, kamulaştırma işleri ile taşınmaz kültür varlıklarına proje ve uygulama yardım faaliyetleri için 2013 yılında ortalama 180 milyon liralık kaynak kullandı...

Kentsel dönüşümde yapılacak yardım ve destekler nelerdir?

Riskli alanlarda, rezerv yapı alanlarında ve de riskli binalarda yaşayan vatandaşlarımıza talepleri doğrultusunda finansal yardım ve destek yapılıyor. Peki kentsel dönüşümde yapılacak yardım ve destekler nelerdir?

Belediyeler İmar Uygulamaları Yardım Yönetmeliği!

Belediyeler İmar Uygulamaları Yardım Yönetmeliği 17 Ağustos 1983 tarihinde 18138 sayılı Resmi Gazete' de yayımlandı. Yönetmelikte, imar planlarının uygulanması konusunda Belediyeleri teşvik edici esaslar bulunuyor...

Zaliha Özgen 'yılın yardım meleği' seçildi!

BODRUM Belediyesi ve Mandalina Festival Komitesi, geçen Cumhuriyet Bayramı'nda yaklaşık 4 milyon lira değerindeki 3 villa, arsa ve apart otelini ÇYDD Bodrum Şubesi'ne bağışladı. 72 yaşındaki Zaliha Özgen'i, 'Yılın yardım meleği' seçildi...

Gazipaşa İlçesi'nde köy ve beldelerin malvarlıkları devredildi!

Gazipaşa İlçesi'nde köy, belde ve ilçe belediyelerinin mal varlıkları, personel sayıları ve muhasebe kayıtları tutanak altına alınarak devir teslim işlemi yapıldı. Oğuz Kahraman, beldelerimiz bağlı bulunduğu ilçenin mahallesi haline getirildi...

köy okullarına yardım projesi Haberi

köy okullarına yardım projesi

 

Projenin ilk iki yılında Mardin ve Afyon' daki köy okullarına yardım götüren Aon Türkiye, bu yıl da Trabzon ve Giresun' daki üç okula yardım eli uzattı. Bu yılki yardım projesi programına Trabzon Adnan Kahveci İlköğretim Okulu, Giresun Karabörk İlköğretim Okulu ve Giresun Kuşköy Mobil İlköğretim Okulu' nu alan Aon Türkiye çalışanları, öğrencilere önemli miktarda giyecek, kitap, defter ve kırtasiye yardımında bulunuyor. 'Köy Okullarına Yardım' projesine Aon'un iş ilişkisinde bulunan çeşitli kuruluşlar da destek veriyor. Projeyle ilgili bilgi veren İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ülkü Aka, "Uzak bir yerlerde bizleri bekleyen küçücük eller, kocaman gözler vardı. Biz o elleri tutmaya ve o gözlere bakmaya karar verdik ve Aon gönüllüleri olarak kararımızı gerçekleştirdik" dedi. 20 Aon çalışanının aktif olarak çalıştığı...