Life in Vera konutları

Life in Vera konutları

Esenyurt Life İn Vera nerede sorusuna İstanbul'un Avrupa yakasında Esenyurt'ta yer alıyor yanıtını verebiliriz. Projede stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon konut alternatifleri bulunuyor...

Life in Vera örnek daire!

Vera Group tarafından İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü' nde inşa edilen ve içinde 1+0, 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin bulunduğu Life in Vera örnek daire görselleri...

Esenyurt Life İn Vera satış ofisi!

Esenyurt Life İn Vera satış ofisi iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. Vara Group tarafından ahayat geçirilen Esenyurt Life İn Vera projesi ödeme planı kapsamında banka kredisiyle vadelendirme yapılıyor...

Esenyurt Life in Vera vaziyet planı!

Vera Group projesi olarak inşa edilen Esenyurt Life in Vera vaziyet planı bilgileri için haberimizden yararlanabilirsiniz. Proje lokasyon olarak İstanbul Avrupa yakası Esenyurt bölgesinde yükseliyor...

Esenyurt Life in Vera'nın havadan yeni videosu!

Life in Vera projesi 29 Haziran 2013 tarihinde www.havadanemlakvideo.com ekibi tarafından görüntülendi

Esenyurt Life İn Vera örnek daire!

Esenyurt Life İn Vera örnek daire görüntüleri haberimizde yer alıyor...

Life in Vera Evleri'nin havadan yeni görüntüleri!

Life in Vera projesi www.havadanemlakvideo.com ekibinden kameraman Sayen Kaspar tarafından görüntülendi

Esenyurt Life İn Vera'nın havadan görüntüleri!

Vafa Group tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen Life in Vera projesi www.havadanemlakvideo.com ekibi tarafından görüntülendi

Life İn Vera'nın son durumu havadan görüntülendi!

Vefa Group imzası taşıyan Life İn Vera projesi www.havadanemlakvideo.com ekibi tarafından görüntülendi

Life İn Vera projesinden havadan görüntüler!

Vefa Group projesi olan Life İn Vera'nın havadan görüntülerini www.havadanemlakvideo.com ekibi görüntüledi

Life in Vera Rezidans Esenyurt'ta 118 bin TL'ye!

Temmuz 2013'de teslim edilecek projenin yatırım bedeli 150 milyon lira. 3 blok halinde yükselen Life in Vera'da toplam 1.056 konut yer alıyor

Life in Vera Esenyurt'ta 72 bin TL'ye!

2012 yılının Temmuz ayında tamamlanacak olan Life in Vera'nın yatırım değeri 150 milyon TL olarak belirlendi. Site içinde ise ; basketbol ve voleybol sahaları, tenis kortu, açık yüzme havuzu, yürüyüş alanları, süs havuzu ve kamelyalar…

Esenyurt Life in Vera Residence'ta 69 bin TL'ye!

Zemin etüdü ve fore kazık çalışmaları İstanbul Üniversitesi"den Prof. Dr. Süleyman Dalgıç rehberliğinde gerçekleştirilen projenin, brüt inşaat alanı 135 bin metrekareyi buluyor

Arya Life İnşaat Gıda Ve Otomotiv Limited Şirketi kuruldu!

Arya Life İnşaat Gıda Ve Otomotiv Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Ekrem Çiftçi tarafından kuruldu.

Mavi Life İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Mavi Life İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi Eyüpsultan'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Recep Akbulak tarafından kuruldu.

Yaşam Life İnşaat Otomotiv Gıda Kuyumculuk İletişim Petrol İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Yaşam Life İnşaat Otomotiv Gıda Kuyumculuk İletişim Petrol İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. bugün Sancaktepe'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Özcan Canlı tarafından kuruldu. 

Kervanlı Life İnşaat'tan Gaziantep'te yatırım fırsatı!

Gaziantep'te faaliyet gösteren Kervanlı Life İnşaat, projelerini hızla hayata geçiriyor. Şirket, vatandaşların aldığı dairelere istek halinde en uygun kiracıyı buluyor.

Fee Life İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Fee Life İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Beşiktaş’ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Murat Kader tarafından kuruldu. 

İnka Life İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İnka Life İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Kadal ve Mustafa Kadal ortaklığında kuruldu. 

Çınar Life İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çınar Life İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün 100 bin TL sermaye ile Özgür Gül ve Naim Sarı ortaklığında kuruldu.

Söğüt Life İnşaat Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Söğüt Life İnşaat Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Serkan Söğüt tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Seven Life Pendik’in temeli atıldı!

Abdullah Tarakcıoğlu İnşaat ve ortakları Varyapı ile Kumantaş Yapı tarafından 25 milyon liralık yatırımla hayata geçirilen Seven Life Pendik’in temeli atıldı.

Aksa Life İnşaat Emlak Gıda ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aksa Life İnşaat Emlak Gıda ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Belgin Sambur tarafından 50 bin TL sermaye ile 22 Ağustos'ta Pendik'te kuruldu.

Nurol GYO, Vera Gayrimenkul Değerleme'yi seçti!

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2016 yılı içerisinde portföye alınabilecek ve değerleme gerektirecek varlıklar için Vera Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.'den değerleme hizmeti alacak.

Port Life Tuzla'da 0 faizle! Yüzde 50 peşin yüzde 50 teslimata kadar taksitle!

Tuzla Marina'nın yanında inşa edilen proje 5 katlı 3 bloktan oluşuyor. Toplamda 184 dairenin yer aldığı Port Life Tuzla'da Özdemir Grup imzası bulunuyor.

Life İnşaat Yapı Mimarlık ve Mühendislik Proje Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Life İnşaat Yapı Mimarlık ve Mühendislik Proje Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, Şiyar Selim Çakır, Cafer Açıkça, Erdoğan Korkmaz ortaklığıyla 200 bin TL sermaye ile 24 Kasım'da Kağıthane'de kuruldu.

Life in Vera konutları Haberi

Life in Vera konutları


Life İn Vera Konutları Esenyurt'ta inşa ediliyor. Projede yer alan konutların satış süreci devam ediyor.


Esenyurt Life İn Vera nerede sorusunun yanıtı haberimizin içinde yer alıyor. Esenyurt Life İn Vera nerede sorusunun yanıtına geçmeden önce proje hakkında bilgi verelim.


Vera Group imzası taşıyan Life İn Vera kapsamında 1.056 adet konut ve 85 adet ticari ünite yer alıyor.


Vera Group Life İn Vera satılık konut tipleri stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon olarak tasarlandı. Life İn Vera Esenyurt Konutları 'ndan yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. 


Life İn Vera Projesi 'nin sosyal alanları arasında; yürüyüş parkuru, dinlenme alanları, kapalı otopark, yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, buhar odası, spor alanları, çocuk oyun alanları bulunuyor.


Esenyurt Life İn Vera nerede? Namık Kemal Mah....