Nilüfer Adress Balat

Nilüfer Adress Balat

Eylül 2011 tarihinde inşaatına başlanan Bursa Adress Balat projesinde evler 550 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcılara sunuluyor

Nilüfer Adress Balat'ta 520 bin TL'ye! Peşinde yüzde 5 indirim!

Bursa Nilüfer Balat'ta hayata geçirilen Adress Balat projesinde peşin alımlarda yüzde 5 oranında indirim uygulanıyor. Projede yaşam Aralık 2013 tarihinde başlayacak

Andapark Balat 2 sitesinde dava sürüyor!

Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Bursa Nilüfer Andapark Balat 2 sitesindeki dava hakkında açıklama yayınladı. 

Trend GYO Balat 2'nin yapı kullanım izin belgesini aldı!

Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Bursa İli, Nilüfer ilçesinde yer alan Balat 2 projesinin yapı kullanma izin belgesini aldı..

Mustafa Bozbey: Balat’a merkez park projesi uygulayacağız!

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, kentin gelişen mahallesi Balat’ta yapılan çalışmalarla ilgili Balat Mahalle Komitesi Üyeleri ile görüş alışverişinde bulundu. Bozbey, Balat’a yapacakları merkez park ile bölgenin sosyalleşeceğini belirtti.

Nilüfer Balat'a sosyal proje müjdesi!

Başkan Burada projesi kapsamında makamını bu hafta Balat Mahallesi’ne taşıyan Başkan Mustafa Bozbey, “Mahallede yapılaşma tamamlandığında sağlık ocağı ve diğer sosyal ihtiyaçların giderileceği projelerimiz hayata geçecek” dedi.

Ömer Kumova İnşaat Sign of the City Awards’ta Bursa'yı temsil etti!

Sign of the City Awards’ta, tamamlanmış projeler kategorisinde Adress Balat ve devam eden projelerde Moda Bademli ile finale kalan Ömer Kumova İnşaat, kendisiyle beraber Bursa şehrini de temsil etti.

Nilüfer Anadolu Arastası'na neden imar izni verilmedi!

Nilüfer Balat Geçit Köyünün eski merasına Anadolu Arastası yapılmak istenmesi ve projenin sel taşkın sahasında kaldığı iddiaların ortaya çıkması, imar planlarında ise bölgeye inşaat izni verilmediğinin anlaşılması Bursa'da gündemi karıştırdı.

Nilüfer Dubai Planı reddedildi!

Nilüfer Belediyesi nin Kayapa, Görükle ve Hasanağa topraklarındaki 120 hektar alanı kapsayan ve halk arasında Dubai Planlan olarak bilinen 1/5000 Ölçekli EKO Kent Planı bir kez daha reddedildi.

Sidelya Garden Balat Evleri iletişim bilgileri!

Kıratlı İnşaat tarafından hayata geçirilen Sidelya Garden Balat Evleri projesinde toplam 98 adet daire bulunuyor. Proje Bursa İl'i Balat bölgesinde yükseliyor. İşte Sidelya Garden Balat Evleri iletişim bilgileri...

Balat Sidelya Garden Evleri' nde fiyatlar 265 bin TL' den başlıyor!

Kıratlı İnşaat tarafından hayata geçirilen Balat Sidelya Garden Evleri projesinde toplam 98 adet daire bulunuyor. Proje 6 blok şeklinde yükseliyor. Balat Sidelya Garden Evleri' nde fiyatlar 265 bin TL' den başlıyor.

Nilüfer Eko-Kent projesi oy çokluğuyla kabul edildi!

Nilüfer Belediyesi tarafından plan ihalesi yapılan Nilüfer Eko-Kent projesi, belediye meclisinde oy çokluğuyla kabul edildi. Büyükşehir Belediye Medisi'ne sunulacak olan planlar, bölge halkına düzenlenecek toplantılarla anlatılacak.

Nilüfer Belediyesi'nden yeşil bina eğitimi!

NİLÜFER Belediyesi, hizmet binalarının ve vatandasın yapacağı yeni binaların daha çevreci olması, doğaya uyumlu hale getirilmesi amacıyla 'Yeşil Binalar ve Sertifikasyon Süreci' eğitimi düzenledi...

Bursa Nilüfer'de yeşil bina eğitimi verildi!

Nilüfer Belediyesi, hizmet binalarının ve vatandaşın yapacağı yeni binaların daha çevreci olması, doğaya uyumlu hale getirilmesi amacıyla Yeşil Binalar ve Sertifikasyon Süreci eğitimi düzenledi.

Nilüfer Sultan Evleri fiyatları!

Bursa'nın Nilüfer İlçesinde inşa edilen Sultan Evleri satışları başladı. 7 blok ve 48 daire halinde inşa edilen Sultan evleri fiyatları haberimizde yer alıyor.

Nilüfer Adress Balat

Nilüfer Adress Balat Nilüfer Adress Balat

 

Ömer Kumova İnşaat'ın beklentilerin üstünde bir yaşam sunan son projesi Adress Balat; Bursa’nın yükselen değeri Balat bölgesinde yapılıyor. Balat bölgesi ulaşım bakımından metro durağına 1 kilometre mesafede ve hızlı feribot, hızlı tren, İstanbul-İzmir yeni otobanı gibi ulaşım akslarının tam ortasında yükseliyor. Adress Balat projesi Balat ormanına yakınlığından dolayı temiz doğası ile ön plana çıkıyor.   TAN okulları'na 1 kilometre, TED'e 5 kilometre, Mavi Dünya Koleji'ne 2 kilometre uzaklıkta bulunan Adress Balat projesi 12 bin 52 metrekare alana kuruluyor. 7 blokta 84 daireden meydana gelen Adress Balat projesinin yüzde 72'si yeşil alanlara ayrılmış durumda. Tamamı 232 metrekare ve 4+1 olarak tasarlanan Adres Balat projesinde ev fiyatları 550 bin liradan başlıyor. 2013 yılının son ayında teslimlerin yapılacağı Bursa Adress Balat projesinin Finansbank ile...