selimpaşa emlak konutları fiyatlar

selimpaşa emlak konutları fiyatlar

Emlak Konut GYO güvencesiyle İstanbul Selimpaşa'da inşa edilen Selimpaşa Emlak Konutları projesinde satışına devam edilen konutların fiyatları 121 bin liradan başlıyor ve 191 bin liraya kadar yükseliyor...

Selimpaşa Emlak Konutları'nda 121 bin liraya! Yüzde 5 peşinat!

Toki Emlak konut G.Y. O’nun Silivri Selimpaşa da yaptırdığı, TEM’e ve denize 3 dakika, İstanbul'a sadece 50 kilometre uzaklıkta yepyeni bir modern yaşam alanı Selimpaşa Emlak Konutları’na yoğun ilgi devam ediyor.

Emlak Konut Selimpaşa Evleri'nde 121 bin liraya! 180 aya kadar vade!

Emlak Konut GYO'nun Selimpaşa'da hayata geçirdiği Selimpaşa Emlak Konutları projesinde yüzde 15 peşinatla 180 aya kadar vade yapılıyor

Emlak Konut Selimpaşa Evleri'nde 121 bin TL'ye! Peşinde yüzde 15 indirim!

Emlak Konut GYO güvencesiyle İstanbul Selimpaşa'da inşa edilen Emlak Konut Selimpaşa Evleri projesinde peşin alımlarda yüzde 15 indirim yapılıyor. Dublekslerin peşin indirimi ise yüzde 20...

Selimpaşa Emlak Konutları gayrimenkul değerleme raporu!

Emlak Konut GYO tarafından Selimpaşa Emlak Konutları projesi kapsamında yer alan 1 adet bağımsız bölüm için hazırlatılan gayrimenkul değerleme raporu yayımlandı...

Selimpaşa Emlak Konutları değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Selimpaşa Emlak Konutları değerleme raporu yayınlandı...

Başkent Emlak Konutları 2. Etap için ASL İnşaat'a yer teslimi yapıldı!

203 milyon 800 bin TL teklif ile Ankara Başkent Emlak Konutları 2. Etap Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi ihalesini kazanan ASL İnşaat'a yer teslimi yapıldı.

Bahçekent Emlak Konutları'ndaki 188 daire açık artırmayla satışta!

Bahçekent Emlak Konutları'nda oturuma hazır ve hemen teslim edilecek 188 dairenin açık artırma ihalesi bugün yapılacak. Projede dairelerin fiyatları 179 bin TL'den başlıyor.

Gebze Emlak Konutları 3. Etap için Mustafa Ekşi İnşaat'a yer teslimi yapıldı!

314 milyon 800 bin TL teklifle Gebze Emlak Konutları 3. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesini kazanan Mustafa Ekşi İnşaat'a yer teslimi yapıldı.

Gebze Emlak Konutları 3. Etap 2. Kısım'a 8 firmadan teklif!

Gebze Emlak Konutları 3. Etap 2 Kısım'ın ihalesi yapıldı. 8 firmadan teklifin geldiği ihalede en yüksek teklifi 351 milyon 123 bin TL olarak Akay İnşaat A.Ş verdi.

Başkent Emlak Konutları bugün satışa çıkıyor!

Başkent Emlak Konutları bugün satışa çıkıyor. Başkent Emlak Konutları projesinded 1.901 daire ve 30 ticari birim olacak...

Başkent Emlak Konutları fiyatları açıklandı mı?

Toplam 1.901 adet daire ve 30 dükkandan meydana gelen Başkent Emlak Konutları Emlak Konut GYO imzası taşıyor. Peki Başkent Emlak Konutları fiyatları açıklandı mı?

Başkent Emlak Konutları Mühye nerede inşa ediliyor?

Emlak Konut GYO'nun Ankara'da hayata geçirdiği Başkent Emlak Konutları'nda 1.901 adet daire bulunuyor. Peki Başkent Emlak Konutları Mühye nerede inşa ediliyor?

Gebze Emlak Konutları 3. Etap kura sonuçları açıklandı!

Gebze Emlak Konutları 3. Etap kura sonuçları açıklandı. 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dairelerin yer aldığı projede fiyatlar 269 bin TL'den başlıyor.

Nevşehir Emlak Konutları satışa çıktı!

Cent Yapı imzasıyla Emlak Konut arazisi üzerinde inşa edilen Nevşehir Emlak Konutları projesinde resmi satışlar bugün başladı.

Ayazma Emlak Konutları 2. Etap için Yılmaz İnşaat'a yer teslimi yapıldı!

Ayazma Emlak Konutları 2. Etap projesi, Konut ve Ticaret İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi ihalesini kazanan Yılmaz İnşaat'a bugün arsanın yer teslimi yapıldı.

Bahçekent Emlak Konutları açık artırma ihalesi!

Toplam 1506 adet konut, 282 adet ticari ünitenin yer aldığı proje kentsel dönüşüm projesi olarak yükseliyor. Bahçekent Emlak Konutları açık artırma ihalesi 25 Ekim'de yapılması planlanıyor.

selimpaşa emlak konutları fiyatlar Haberi

selimpaşa emlak konutları fiyatlar


Emlak Konut GYO güvencesiyle İstanbul Selimpaşa'da inşa edilen Selimpaşa Emlak Konutları projesinde satışına devam edilen konutların fiyatları 121 bin liradan başlıyor ve 191 bin liraya kadar yükseliyor. Farklı ödeme planlarının uygulandığı projede teslimler hemen yapılıyor.


Selimpaşa Emlak Konutları, Emlak Konut GYO tarafından Selimpaşa'da 124 bin m2’lik alan üzerinde hayata geçiriliyor.  Selimpaşa Konutları'nda toplam 820 konut bulunuyor.