KG Residence Ataşehir ne zaman teslim?

KG Residence Ataşehir ne zaman teslim? KG Residence Ataşehir ne zaman teslim?

Firma: KG İnşaat

Proje: KG Residence

KG Residence Ataşehir ne zaman teslim sorusunun cevabına geçmeden önce projenin diğer detaylarından bahsedelim. İstanbul Anadolu yakası Ataşehir'de inşa edilen proje, 20 katlı tek bloktan meydana geliyor...Toplam 68 adet dairenin yer aldığı  KG İnşaat   KG Residence  Ataşehir projesi, 9 bin 632 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. KG Residence Ataşehir ne zaman teslim sorusunun cevabına haberimizden ulaşabilirsiniz.Her katta 4 adet dairenin yer aldığı KG İnşaat KG Residence Ataşehir nerede sorusuna İstanbul Anadolu yakası Ataşehir cevabı veriliyor. KG Residence Ataşehir fiyatları için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.


KG İnşaat projesi olarak hayata geçirilen KG Residence Ataşehir 'de yer alan daireler 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dubleks olarak tasarlandı. KG Residence Ataşehir ne zaman teslim sorusunun yanıtı haberimizin içerisinde mevcut.
Oyun Parkı, fitness center, kapalı otopark, güvenlik  gibi sosyal olanakların bulunduğu KG Residence Ataşehir örnek daire tipleri olan 2 oda 1 salon daireler 100 metrekare, 3 oda 1 salon daireler ise 135 metrekare alana sahip. KG Residence Ataşehir ne zaman teslim sorusuna hemen teslim cevabı veriliyor.


KG İnşaat KG Residence Ataşehir satış ofisi: Atatürk Mahallesi Estergon Caddesi No: 17 / 6 Ümraniye / İSTANBUL


KG Residence Ataşehir iletişim

Telefon: 444 22 34

Web adresi: www.kginsaat.com

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor