Kim Basinger'in Malibu'daki evinden geriye sadece yıkıntılar kaldı!

Kim Basinger'in Malibu'daki evinden geriye sadece yıkıntılar kaldı! Kim Basinger'in Malibu'daki evinden geriye sadece yıkıntılar kaldı!

Kasım ayında Malibu'da çıkan orman yangını, çok sayıda insan ve hayvanın ölümüne neden oldu. Hollywood'un bir dönemine damgasını vuran Kim Basinger'ın Malibu'daki evinden geriye sadece yıkıntılar kaldı.


Geçtiğimiz yılın Kasım ayında Malibu'da çıkan orman yangını, çok sayıda insan ve hayvanın ölümüne sebep oldu. Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, birçok kişi de bölgedeki gösterişli evlerini kaybetti. Bunlar arasında Hollywood ünlüleri de bulunuyor. Bazı ünlülerin milyonlarca dolar vererek satın aldıkları evleriniden geriye sadece yıkıntılar kaldı.

Hollywood'un bir dönemine damgasını vuran Kim Basinger'ın Malibu'daki evinden geriye sadece güzel günleri hatırlatan şöminesi kaldı.

9.5 Hafta, Los Angeles Sırları gibi filmleriyle 1980'lerin ve 90'ların unutulmaz yıldızları arasında  bulunan Kim Basinger, yangın çıktığında Malibu'daki evinde bulunuyordu. 

Model kızı Ireland daha sonra annesiyle sevgilisinin alevlerden canlarını kurtardığını sosyal medya hesabından duyurmuştu.