KİPTAŞ 28 dükkan, 19 arsa ve 3 lüks aracı bugün satışa çıkarıyor!

KİPTAŞ 28 dükkan, 19 arsa ve 3 lüks aracı bugün satışa çıkarıyor! KİPTAŞ 28 dükkan, 19 arsa ve 3 lüks aracı bugün satışa çıkarıyor!

KİPTAŞ portföyünde yer alan 8 dükkan, 19 arsa, 3 lüks aracı bugün müzayede ile satışa çıkarıyor.KİPTAŞ, portföyünde bulunan değerli arsa, işyerleri ve lüks araçları halka açık olarak gerçekleştireceği müzayede ile satışa çıkarıyor.  31 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek olan KDV indirimi fırsatıyla yüzde 8 KDV ödeyerek iş yeri sahibi olunabiliyor. 

20 bin 162 liradan başlayan fiyatlarla


20 bin 162 liradan başlayan fiyatlarla arsalara, 586 bin 785 liradan başlayan fiyatlarla iş yerlerine, yüzde 30 peşin 24 ay vade veya yüzde 50 peşin 36 ay vade ödeme seçenekleriyle sahip olmak mümkün.

Kiralanmaya hazır dükkanlar


İstanbul’da yüksek standartlarda yaşam vadeden KİPTAŞ projelerinde siz de kiralanmaya hazır hemen teslim iş yerlerinden birinin sahibi olabilirsiniz. Müzayede de anahtar teslim yatırım değeri oldukça yüksek cadde üstü dükkanlar ve arsalar yeni alıcılarını bekliyor.

Bugün yapılacak olan müzayedeye ister doğrudan KİPTAŞ Genel Merkezi'nde, isterseniz de online olarak internet üzerinden dünyanın her yerinden katılmak mümkün. KİPTAŞ’ın halka açık bu ilk evinizden, iş yerinizden, hatta yurt dışından takip edip teklif verebileceksiniz. 

Müzayede adresi: KİPTAŞ Genel Müdürlüğü, Konferans Salonu, Zeytinburnu

Web: http://www.kiptas.istanbul/tr