Kiptaş Çatalca Toplu Konutları ödeme koşulları!

Kiptaş Çatalca Toplu Konutları ödeme koşulları! Kiptaş Çatalca Toplu Konutları ödeme koşulları!

Firma: KİPTAŞ

Proje: Kiptaş Çatalca Konutları

Kiptaş Çatalca Toplu Konutları ödeme koşulları kapsamında banka kredisi veya firma bünyesinde kredi kullanılabiliyor. 2 bin 138 tane daireden oluşan proje 24 ay sonra teslim edilecek.Kiptaş Çatalca Konutları ara katlarda 85 metrekare; bahçe, zemin ve son katlarda 83 metrekare olarak tasarlandı. Projede fiyatlar 139 bin 750 lira olarak belirtiliyor. 


2 oda 1 salon dairelerden meydana gelen  Kiptaş  Çatalca Evleri 6 katlı 180 blok halinde yükseliyor. Proje Çatalca Rüzgar Enerjisi Santrali'ne yakın mesafede bulunuyor. 

Kiptaş Çatalca Toplu Konutları ödeme koşulları!

Çatalca Kiptaş Konutları için 20 bin lira peşinat veriliyor, 19 bin 750 lira ise teslimde ödeniyor. Projede 100 bin liralık kalan bedel ise Kiptaş bünyesinde 24 ay taksitlendiriliyor veya banka kredisiyle ödeniyor. 


Kiptaş Çatalca Evleri'nin sosyal donatıları arasında; açık otopark, çocuk oyun alanları, iki adet cami, 34 derslikli okul ve geniş yeşil alanlar mevcut. 


Çatalca Kiptaş Evleri'nin 24 ay sonra tamamlanması öngörülüyor. 2 bin 138 dairenin yer aldığı projede satışlar kurasız olarak yapılıyor. 

30 soruda Kiptaş Çatalca Konutları!

Tel: 0212 414 98 98

Web: www.kiptas.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor