KİPTAŞ Eyüpsultan'da dev kentsel dönüşüme başlıyor!

KİPTAŞ Eyüpsultan'da dev kentsel dönüşüme başlıyor!KİPTAŞ Eyüpsultan'da kentsel dönüşüm projesine başlıyor. KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, Eyüpsultan kentsel dönüşüm projesinin başlayacağı alandaki gecekondu sahipleriyle görüştü...


KİPTAŞ Eyüpsultan'da yepyeni bir kentsel dönüşüm projesi için düğmeye bastı. KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, Eyüpsultan kentsel dönüşüm projesinin hayata geçirileceği alandaki gecekondu sahipleriyle toplantı yaptı. Kurt, hak sahiplerine süreci detaylı bir şekilde anlattı ve mağdur edilmeyeceklerinin sözünü verdi.

KİPTAŞ Eyüpsultan

KİPTAŞ'ın kentsel dönüşüme başlayacağı alanda kendine ait arazisi var. Kurum, büyük çaplı bir proje hayata geçirmeyi planladığı için, dönüşüm bölgesindeki gecekondu sahipleriyle anlaşarak, süreci şeffaf bir şekilde yönetmek istiyor. 

KİPTAŞ Eyüpsultan

Kentsel dönüşüm ofisi açılacak

Örnek bir yenileme projesini gerçekleştirmeyi hedefleyen KİPTAŞ, Eyüpsultan'da önümüzdeki günlerde bir ofis açacak. 

KİPTAŞ Eyüpsultan

Vialand'ın yakınında yer alan KİPTAŞ'ın kentsel dönüşüm projesinden hem hak sahipleri, hem de hak sahibi olmayan vatandaşlar konut satın alabilecek. 

KİPTAŞ Eyüpsultan

Yeni projede konutlar, sosyal donatı alanları, peyzaj alanları, otoparklar ve alışveriş üniteleri yer alacak. Proejnin yetay mimarili olması planlanıyor. 

KİPTAŞ Eyüpsultan

Konut sayısı, satış tarihi ve inşaat planlaması gibi detayların henüz netleşmediği KİPTAŞ Eyüpsultan kentsel dönüşüm projesinin tüm gelişmelerini Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com'dan takip edebilirsiniz.

KİPTAŞ Eyüpsultan


Esra Nur AÇKI ULUSOY/Emlakkulisi.com