Kiptaş Hadımköy Konutları 3. Etap satışları başladı!

Kiptaş Hadımköy Konutları 3. Etap satışları başladı! Kiptaş Hadımköy Konutları 3. Etap satışları başladı!

Kiptaş'ın dar gelirli vatandaşlar için hazırladığı 10 bin konutluk modern projenin 3'üncü etabı satışa sunuldu. 47 bin metrekare alanda bin 472 konutun yer aldığı Hadımköy Konutları 3. Etap projesi dar gelirli vatandaşı kira öder gibi ev sahibi yapacak.



İstanbul Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde gerçekleştirilen konut hamleleri devam ediyor. Kiptaş'ın dar gelirli vatandaşlar için hazırladığı 10 bin konutluk modern projenin 3'üncü etabı satışa sunuldu. 47 bin metrekare alanda bin 472 konutun yer aldığı Hadımköy Konutları 3. Etap projesi dar gelirli vatandaşı kira öder gibi ev sahibi yapacak. 

İstanbul'da son 1 yıldır ikamet eden herkesin 18 Mart-04 Nisan tarihleri arasında müracaat edebileceği proje, kura çekilişiyle belirlenecek. 84 metrekare, 2+1 tek tip dairelerin yer aldığı proje 96 bin TL'den satışa sunulacak. Yüzde 10 peşinat, İ 20 aya kadar vade ve 655 TL taksitlerle sahip olunacak proje sahiplerine 24 ay sonra teslim edilecek. Hadımköy Konutları 3. 

Etap Projesi içerisinde yapısal peyzaj unsurlarının yanı sıra, çocuk oyun alanları, 24 derslikli 1 İlköğretim Okulu, 24 derslikli 1 Ortaöğretim okulu ve 1 de cami yer alıyor. 



Sabah