Komyapı Vadikent projesi!

Komyapı Vadikent projesi!


Firma: Kom Yapı

Proje: Ankara Vadikent


Komyapı Vadikent projesi 230 bin lira ile 290 bin lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Komyapı Vadikent Evleri Ankara'da konut teslimleri 24 ay sonra yapılıyor...Kom Yapı tarafından hayata geçirilen Komyapı Vadikent projesi Ankara Keçiören'de kentsel dönüşüm kapsamında yükseliyor. Komyapı Vadikent projesi 1.600 daireden oluşuyor.


Komyapı Vadikent projesi satışlarının Ramazan Bayramı sonrasında başlaması planlanıyor.  Ankara  Komyapı Vadikent fiyat listesi 230 bin liradan başlayarak, 290 bin liraya kadar değişiyor. 


Komyapı Vadikent projesi 9 blok olarak inşa ediliyor. Çeşitli sosyal donatıların yer aldığı Komyapı Vadikent Ankara teslimleri 24 ay sonra gerçekleştirilmesi hedefleniyor.


Komyapı Vadikent satış ofisi ile 0332 236 44 66 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz. Komyapı Vadikent Evleri satılık 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor.


Komyapı Vadikent projesi içerisinde fitness merkezi, sauna, buhar banyosu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, süs havuzları, yüzme havuzları, spor alanları gibi sosyal donatılar yer alıyor.


Komyapı Vadikent projesi iletişim

Telefon: 0.332. 236 44 66

Web adresi : www.komyapi.com.tr

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor