Konakkale Bosphorus 19 Ekim'de görücüye çıkıyor! Satışlar 20 Ekim'de başlıyor!

Konakkale Bosphorus 19 Ekim'de görücüye çıkıyor! Satışlar 20 Ekim'de başlıyor!

Çanakkale'de hayata geçirilen Konakkale Bosphorus  projesi kapsamında yer alan konutlar 20 Ekim'de satışa çıkıyor. Konutların satışa çıkmasıyla beraber konut fiyatlarının da belli olacağı proje; 19 Ekim'de de görücüye çıkacak...


 T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'ne (TOKİ) ait arsa üzerinde hasılat paylaşımı yöntemiyle, Makro İnşaat ve Torkam İnşaat iş ortaklığıyla Çanakkale Boğazı'na karşı muhteşem bir arsada şehrin en önemli konut projesine imza atılıyor. Şehrin ilk nitelikli ve markalı konut projesi olan Konakkale Bosphorus'un 19 Ekim Çarşamba günü Çanakkale'de düzenlenecek lansmanda tanıtımı yapılacak.

Tanıtım Kepez 17100, Kolin Megaron salonu Kepez / Çanakkale'de saat 19.00'da yapılacak.  Toplam 30 bin 815 metrekare arsa üzerinde yükselen projenin inşaat alanı 48 bin metrekare olarak belirlendi.

20 milyon dolarlık yatırım bedeliyle yükselen projede; 237 konut, 8 adet ticari ünite, 1 adet Sosyal Tesis, 1 adet Site yönetim binası ve kapalı-açık otoparklar yer alacak.

Proje kapsamında yer alan konutlar 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 den 2+1 Bahçeli Dubleks, Teraslı olarak tasarlandı. 20 Ekim Perşembe günü satışa çıkacak projedeki konutlar Ekim 2013'te teslim edilecek.

 


Kübra Genç/Emlakkulisi.com