Konut kredisi faiz oranları tek bankada düşüş yaşadı! 120 aya yüzde 1,22'lik faiz oranıyla!

Konut kredisi faiz oranları tek bankada düşüş yaşadı! 120 aya yüzde 1,22'lik faiz oranıyla!

Konut kredisi faiz oranlarında 120 aya kadara vadelendirmede güncelleme yaşandı. Buna göre tek bankada faiz oranları değişiklik gösterdi. Şu an için en düşük faiz oranı yüzde 1,22 ile DD Mortgage'ta...Konut kredisi faiz oranları 120 ay vadelendirmede güncelleme yaşadı. Buna göre geçtiğimiz haftaya oranlar artış yapan firmalar, düşüş yaşayan ve faiz oranlarında bir farklılık olmayan firmaların son durumları şu şekilde;

Denizbank faiz oranlarında farklılık yaşamayan bankalar arasında. Bankanın uyguladığı faiz oranı geçtiğimiz hafta da yüzde 1,23tü bu hafta da aynı şekilde seyretti.

Bunun dışında 120 ay vadelendirmede konut kredisi faiz oranlarında herhangi bir gelişme yaşamayan bankalar şunlar; Garanti Bankası, İş Bankası, Türkiye Finans, Yapı Kredi, Tekstilbank, Albaraka Türk, Kuveyt Türk, Vakıfbank, Akbank, Ziraat Bankası, Halkbank, HSBC, TEB, Anadolubank, Finansbank, ING Bank, Şekerbank, Abank, Bank Pozitif ve Citibank

120 ay vadelendirmede uygulanan konut kredisi faiz oranları bu haftada tek bankada güncellendi. Bu banka; DD Mortgage. DD Mortgageda konut kredisi faiz oranı yüzde 1,28ken yüzde 1,22ye kadar düştü.

En yüksek konut kredisi faiz oranı Citibankta gözlenirken konut kredisi faiz oranını en düşük seviyede tutan banka yüzde 1,22lik faiz oranıyla DD Mortgage oldu.


Kübra Genç/Emlakkulisi.com