Konut projelerinde 2017’nin kazananı farklı fikirler oldu!

Konut projelerinde 2017’nin kazananı farklı fikirler oldu! Konut projelerinde 2017’nin kazananı farklı fikirler oldu!

Modern şehirleşmenin gereği olarak her geçen yıl sayıları artış gösteren konut projelerinde 2017’nin kazananları “farklı fikirler” sunanlar oldu.YP İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Osman Cem, Çankaya, bu yıl ülke ekonomisindeki iç ve dış kaynaklı iniş çıkışlar nedeniyle inşaat sektörünün oldukça sıkıntılı süreç geçirdiğini dile getirdi. 

 

Osman Cem Çankaya, her işte olduğu gibi inşaat sektöründe de sıradanlıktan kurtulan, talebi araştırıp ona göre çözüm sunanların büyüme süreçlerini devam ettirebildiklerini dr sözlerine ekledi. Çankaya sözlerine şöyle devam etti; 

 

“Artık ev sahibi olmak isteyenler seçtikleri projelerin farklılıklarına önem vermeye başladı. Detaylar her geçen yıl daha da önem kazanıyor. Konutun kayıp alanlarının minimize edilmiş olmasının, projenin lokasyon değerinin, peyzajının ve sosyal donatı alanlarının alıcılara mutlu bir yaşam sunması, hatta, büyük alanlı dairelerin yatak odalarının her birinde kendisine ait banyo ve wc bulunması artık olmazsa olmaz hale geldi. Buna ek olarak yaşamı kolaylaştıracak, farklı fikirler istiyorlar. Koordinat Çayyolu projemizde kurguladığımız iki ayrı örnek daire bile bizi çok sayıda projeden farklı duruma getirdi. Kullanılan malzemede, kat planlarında küçük ama yaşam konforunu artıran detaylar satışlarımıza da yansıdı. Aynı şekilde Çankaya’daki Nefis Çankaya Evleri’nde de fark yaratan çalışmalarımızın karşılığını bu yıl içinde aldık. Tek tip projelerin devri kapanıyor. Gelecek daha çok düşünen, müşteri isteklerini çok daha iyi irdeleyen ve kaliteden taviz vermeyenlerin olacak.”