Konut Sektörünün Sorunları ve Çözüm Önerileri Semineri 11 Aralık'ta!

Konut Sektörünün Sorunları ve Çözüm Önerileri Semineri 11 Aralık'ta! Konut Sektörünün Sorunları ve Çözüm Önerileri Semineri 11 Aralık'ta!

GYODER Akademi'nin Konut Sektörünün Sorunları ve Çözüm Önerileri Semineri 11 Aralık 2019 Çarşamba günü yapılacak...Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Akademi'nin Konut Sektörünün Sorunları ve Çözüm Önerileri Semineri 11 Aralık 2019 Çarşamba günü gerçekleştirilecek. Eğitim Dr. Levent Sümer tarafından verilecek.

Neden Katılmalısınız?

“Konut Sektörünün Sorunları ve Çözüm Önerileri” semineri, gerek konut geliştiricileri, yatırımcıları ve portföy yöneticilerine gerekse bu alanda uzmanlık sahibi olmak isteyenlere sektörün genel resmini çizmeyi, sorunlarını özetlemeyi ve bu sorunlara çözüm önerileri sunmayı amaçlamaktadır.

İlgili seminerde rakamlarla konut sektörünün durumu, satış trendleri, kredi kullanım durumları gibi temel veriler aktarıldıktan sonra sektörün PESTEL analizi yapılacak ve sorunlar tespit edilerek alternatif çözüm modelleri anlatılacaktır.

Kimler Katılmalı?

Gayrimenkul sektörü ile doğrudan ve dolaylı bir şekilde etkileşim içinde olan tüm çalışanlar, ayrıca konuya ilgi duyan tüm sektör paydaşları bu seminere katılabilirler.

Konut Sektörünün Sorunları ve Çözüm Önerileri Semineri 25 Aralık'a ertelendi!