Koordinat Çayyolu'nda manzaram kapandı derdi yok!

Koordinat Çayyolu'nda manzaram kapandı derdi yok! Koordinat Çayyolu'nda manzaram kapandı derdi yok!

YP İnşaat tarafından hayata geçirilen Koordinat Çayyolu projesinde “manzaram kapandı” derdi yok.
Doğayla uyumu ön planda tutan YP İnşaat’ın Koordinat Çayyolu projesi, doğal eğimli topoğrafyaya uygun mimari ve mevcut az katlı yapılaşma sayesinde sakinlerinin “manzaram kapandı” derdini ortadan kaldırıyor.


Kule mimarisinden hoşlananlara dikey, az katlı mimari sevenlere yatay daire tipleri sunan projeyi inşa eden YP İnşaat’ın Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, “Yeni dönem projelerde en büyük sorunlardan biri manzara. Önü açık ev alanlar bile kısa süre sonra yeni bir binaya komşu oluyor. Koordinat sakinlerinin komşusu daima doğa ve şehir manzarası olacak” diye konuştu.

Projenin yükseldiği Ümitköy’ün mevcut yapılaşmanın dışında inşaat yapılacak boş alana sahip olmadığını, bu yüzden Koordinat’tan ev alanların pencerelerini her zaman yeşile ve ferah manzaraya açacağını da söyleyen Çankaya, konuşmasına şöyle devam etti:


“Koordinat Çayyolu için böyle büyük bir sözün altına girmemiz elbette boş yere değil. Manzara garantisi vermemizin iki nedeni var. Bunlardan birincisi, araziye uyumlu bir mimari proje geliştirerek konutlarımızı site içi peyzaja ve şehir manzarasına hakim olacak şekilde konumlandırmamız. İkincisi ise Ümitköy’de, bulunduğumuz bölgede, yapı yükselme sınırı olması ve az katlı yerleşim yoğun olduğu bir bölgede yer almamız diyebilirim.  Koordinat, manzara garantisi, peyzajı, bahçe kullanımlı daireleri ve farklı ihtiyaçlar için kurgulanmış 14 farklı daire tipiyle konut alıcısını cezbediyor. Tabii bu özelliklere bir de ödeme kolaylığı eklenince gördüğümüz ilgi katlanarak devam ediyor. Şu an Koordinat Çayyolu’nda Emlak Konut GYO önderliğinde ‘yüzde 10’dan başlayan peşinatlarla, 84 ay vade ve yüzde 0 faiz’ kampanyası devam ediyor. Kampanya, 30 Mart 2018’de sona eriyor. Koordinatlı olmak isteyenlere bu fırsatı kaçırmamalarını öneriyorum.”


1 oda 1 salondan,  5 oda 1 salonlara kadar çok sayıda konut seçeneğini bünyesinde barındıran ve toplam 427 konuttan meydana gelen Koordinat Çayyolu’nda kapalı yüzme havuzundan, saunaya; yoga-spinning odasından, seyir teraslı kafeye kadar pek çok ayrıcalık yer alıyor.

 

http://koordinatcayyolu.com.tr/