28 / 06 / 2022

Koray GYO'nun Çankaya'daki 11 bağımsız bölümünün değeri ne kadar oldu?

Koray GYO'nun Çankaya'daki 11 bağımsız bölümünün değeri ne kadar oldu?

Koray GYO'nun Ankara Çankaya'daki 11 bağımsız bölümünün KDV hariç pazar değeri 48 milyon 645 bin 827 TL, KDV dahil pazar değeri 57 milyon 402 bin 76 TL olarak belirlendi. Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Ankara-Çankaya 11 adet bağımsız bölüm değerleme raporu hakkında açıklama yaptı. 

Koray GYO'nun  Ankara  ili, Çankaya'daki  İran Caddesi Ankara Çankaya Ticari Merkezi No: 8 A-B Blok 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11 no.lu bağımsız bölümlerinin değerleme raporunu yayınladı. Konu taşınmazların bulunduğu bölge Ankara’nın merkezi noktalarından. Bölgenin en popüler caddeleri Tunalı Hilmi Caddesi, Arjantin Caddesi, İran Caddesi, Nenehatun Caddesi ve Filistin Sokak. Bölgede genellikle 3-5 katlı, ayrık ve bitişik nizam olarak inşaa edilmiş konut alanları yer alıyor. Rapor konusu taşınmazların yakın çevresinde Limak Holding, İran Büyükelçiliği, Portekiz Büyükelçiliği, Papazın Bağı, prestijli kafeler, Limak Butik Otel, Divan Ankara Otel, Sheraton Otel, Karum Alışveriş Merkezi, İlbank Blokları, Kuğulu Park, Seymenler Park, bölgenin en işlek caddelerinden olan Tunalı Hilmi Caddesi, Arjantin Caddesi, Nenehatun Caddesi ve Filistin Sokak bulunuyor. 

Koray GYO nun Çankaya daki 11 bağımsız bölümünün değeri ne kadar oldu?

Koray GYO'nun Ankara Çankaya'daki 11 bağımsız bölümünün KDV hariç pazar değeri 48 milyon 645 bin 827 TL, KDV dahil pazar değeri 57 milyon 402 bin 76 TL olarak belirlendi. 

Koray GYO'nun KAP açıklaması:
Seri III No 48-1 sayılı Tebliğ'in 34.maddesinin 1.fıkrasının (g) bendi uyarınca, Şirketimizin portföyünde yer alan Ankara/Çankaya' da bulunan 11 adet bağımsız bölüme ilişkin TSKB Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından hazırlanan 2021 yıl sonu değerleme raporu ekte yer almaktadır. 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Değerleme raporu için tıklayın