Koray İnşaat'tan Bursa'ya yeni proje: Güzelbiryer

Koray İnşaat'tan Bursa'ya yeni proje: Güzelbiryerİstanbul merkezli konut şirketlerinin son yıllarda yoğun ilgi gösterdiği Bursa'ya Koray İnşaat da giriyor.


Türkiye'de ve uluslararası alanda Sabancı Center, Yapı Kredi Plaza, Sabancı Üniversitesi, Elit Residence, Ürdün King's Academy gibi birçok prestijli projeye imza atan Koray, yepyeni bir konut projesiyle Bursa'ya giriyor.

52 yıllık köklü geçmişiyle sektöründe kalite, güven ve estetiğin simgesi olarak kabul edilen Koray, Bursa'nın en iddialı projesine imza atıyor.

Konut sektöründe bugüne kadar İstanbul,  Ankara  ve Eskişehir'de ayrıcalıklı, özel ve butik projeler geliştiren Koray, seçkin Bursalılara da bu ayrıcalığı sunmaya hazırlanıyor.

Son ana kadar ismi saklı tutulan proje 29 Mart 2008 Cumartesi günü Bursalıların karşısına çıkacak. Tanıtım gecesinde Türkiye'nin Avrupa'daki temsilcisi, Eurovision birincisi ünlü sanatçı Sertab Erener sahne alacak.

Yarım yüzyılı aşan köklü geçmişiyle Türkiye inşaat sektörünün lider firmalarından olan ve konut sektöründe kalite, güven ve estetiğin simgesi olarak gösterilen Koray, gücünü ve güvenini Bursa'ya taşıyor. İstanbul, Ankara ve Eskişehir'de gerçekleştirdiği ve büyük ilgi uyandıran konut projelerinin ardından, Koray şimdi Bursa'da.

Bursa'nın simgesi olacak ve adından söz ettirecek, oldukça farklı özelliklere sahip olacak ve Bursalılara gerçek anlamda bir yaşam alanı sunacak proje, Bursalıları Koray markasıyla da buluşturacak.

52 YILLIK TECRÜBE

Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden birisi olan ve bugüne kadar yapımını üstlendiği projelerle milyonlarca metrekarelik inşaat tecrübesi edinen Koray İnşaat, aralarında Türkiye'nin en önemli mimari yapılarının da bulunduğu birçok başarılı projeye imza attı. Koray, hem Türkiye'de hem yurtdışında gerçekleştirdiği projelerle, gayrimenkul piyasasında yeni kavramların gelişmesine de öncülük ediyor. Ülkemizin önde gelen pek çok özel ve resmi kuruluşu, ihtiyaç duydukları binaların yapımı için Koray'ı tercih ettiler. 52 yıldır birbirinden seçkin eserler inşa eden Koray, markasının sahip olduğu kalite, estetik ve güveni her bir projesine yansıtmayı başaran bir şirket olma özelliği taşıyor.

Koray, Sabancı Center, Yapı Kredi Plaza, Karum Alışveriş Merkezi, Neo Alışveriş Merkezi, Sabancı Üniversitesi, Ankara Sheraton,  Adana  Hilton SA, Ürdün King's Academy, Yapı Kredi Genel Müdürlük Binası'nın yanı sıra Göcek Marina Resort Villaları, Kasaba, Elit Residence , İstanbul – İstanbul, Ev-İdea, İstanbul Bis, İstanbul Zen, Eliyeşil Villaları, Vaniköy Villaları, Andiçen Villaları, Fenerbahçe Koru Sitesi, Kalamış Koru Sitesi, Natura Evleri Eskişehir ve Belvü Sitesi gibi prestijli konut projelerini de inşa etti.

BURSA'YA DEĞER KATACAK

Konut sektöründe sadece özellikli projelere imza atan Koray, ülke ekonomisinin can damarı, sanayinin kalbi "Yeşil Bursa"da uzun zaman süren araştırmalar sonunda üstün nitelikli konut projesi geliştiriyor. Bursalıları anlamak, beklentilerinin ötesine geçmek için iki yılı aşkın süredir Bursa'da saha araştırmaları gerçekleştiren Koray, fokus gruplar oluşturarak konut sahibi olmak isteyenlere de kulak vererek örnek bir çalışmaya imza attı. Her projesinde, özgün bir mimarı tasarım ve yaklaşım ortaya koyan Koray, Bursa'ya ve Bursalıların hayatına değer katma hedefiyle geliştirdiği proje de yenilikleri ve farklılıklarıyla oldukça iddialı olacak.

KALİTENİN SİMGESİ

İnşaat sektöründe kalite ve güvenin simgesi olan Koray, konut projelerinde müşterilerine sunduğu ayrıcalık ve farklılıkları Bursa'ya da taşıyacak. İnşa ettiği tüm projelerde müşteri memnuniyetini ilk sırada bulunduran Koray, sektöre getirdiği standartlarla müşterilerin tüm haklarını savunmasında öncü bir inşaat şirketi oldu.

Otomobil ve beyaz eşya alınırken istenilen garanti belgesinin konut satın alırken de standart hale gelmesi için sektöründe öncülük eden Koray, sektör açısından yenilikçi ve denetleyici bir sistem geliştirmiştir. Müşterilerin hakkını korurken, onlara artı değer katacak konut yönetim sistemlerini de projelerinde uygulayan Koray, Bursa'da da gayrimenkul sektörüne kazandırdığı standartları taşıyacak.

İSMİ SIR GİBİ SAKLANIYOR

Konut sektöründe bugüne kadar İstanbul, Ankara ve Eskişehir'de ayrıcalıklı, özel ve butik projeler geliştiren Koray, seçkin Bursalılara da bu ayrıcalığı sunmaya hazırlanıyor. Son ana kadar ismi saklı tutulan proje 29 Mart 2008 Cumartesi günü Bursalıların karşısına çıkacak. Tanıtım gecesinde Türkiye'nin Avrupa'daki temsilcisi, Eurovision birincisi ünlü sanatçı Sertab Erener sahne alacak.

MODERN TASARIM, ÇOCUKLARA AYRI ÖNEM

Koray İnşaat'ın Bursalıların isteklerine göz önünde bulundurarak gerçekleştireceği proje, binlerce konuttan oluşan bir toplu konut yaklaşımından tamamen uzak, mimari tasarımı, estetiği, çevre düzenlemesi, sosyal alanları ve imkânlarıyla özellikli, farklı tercihlere hitap eden konutlardan oluşan bir yaşam alanı olacak. En yüksek binanın dört katlı olacağı ve geniş yeşil alanların bulunacağı projede, çocuklara özel önem verilecek ve başka projelerde olmayan çocuklara yönelik özel uygulamaların ilk örnekleri bu projede hayata geçecek. Bu proje sadece Bursalıların yaşamlarına değer katmakla kalmayacak, önemli bir yatırım değeri de olacak.