Kordon Kağıthane Evleri ödeme tipi!

Kordon Kağıthane Evleri ödeme tipi!

Firma: Ege Yapı

Proje: Kordon İstanbul


Kordon Kağıthane Evleri ödeme tipi kapsamında yüzde 5 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Kordon İstanbul Evleri 2019 yılında teslim ediliyor...


''İzmir'in Kordon'u varsa İstanbul'un da var'' sloganıyla tanıtılan Kordon İstanbul Evleri projesi  Ege Yapı  imzası taşıyor. Kordon İstanbul projesi 10 blok olarak yükseliyor. 


İstanbul Kağıthane'de inşa edilmekte olan Kordon İstanbul projesinde toplam 559 daire ve 55 adet mağazaya yer veriliyor. Ege Yapı Kordon İstanbul güncel ev fiyatları 568 bin TL'den başlıyor. 

Kordon Kağıthane Evleri'nde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri bulunuyor. Projedeki dairelerin büyüklükleri 41 metrekare ile 226 metrekareye arasında değişiyor.
 
Kordon İstanbul Kağıthane projesi konum olarak Levent ve Maslak’a komşu, TEM’e 2 dakika, havaray ve metroya yürüme mesafesinde bulunuyor. 820 milyon TL yatırım bedeline sahip projede teslim tarihi 2019 olarak belirlendi. 
 
Kordon Life Club bünyesinde sanat atölyesi, özel sinema salonu, kütüphane, karaoke odası, müzik stüdyosu, çocuk oyun kulübü, hobi odaları ve misafir odası gibi ayrıcalıklar bulunacak.
 
Kordon Kağıthane Evleri ödeme tipi!

Projede ödeme planı kapsamında  sadece yüzde 5 peşinat verip, taksit ödemelerine 2019'da başlanabiliyor. Ya da 60 ay boyunca sıfır (0) faizle ödeme yapabiliyor. 
 
Adres: Cendere Caddesi No:41 Kağıthane/İstanbul   
 
Tel: 0850 222 53 43    
Web:  http://www.kordonistanbul.com/
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor