Koyuncuoğlu Sitesi'nde 85 bin TL'ye!

Koyuncuoğlu Sitesi'nde 85 bin TL'ye!Pendik'te inşa edilen deniz manzaralı Koyuncuoğlu Sitesi'nde fiyatlar 85 bin TL'den başlıyor


16 blokta 240 konuttan meydana gelen Koyuncuoğlu Sitesi'nde fiyatlar 85 bin TL'den başlayarak 230 bin TL'ye kadar yükseliyor. Firma bünyesinde vadelendirme yapılmazken tüm bankalardan minimum yüzde 25 peşinatla konut kredisi kullanılabiliyor. Peşinatlar 21 bin 250 TL'den başlıyor. Konut bedelinin tamamını peşin ödemek isteyenlere indirim yapılıyor.

23 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen projede alanları 56 metrekare olan 1+1, alanları 75 metrekare olan 2+1, alanları 100 ve 110 metrekare olan 3+1 ve alanları 185 metrekare olan 4+1 dubleksler bulunuyor.

İnşaatına Mart 2007'de başlanan projenin 4 etapta teslim edilmesi planlanıyor. 45 konutluk ilk etapta ve 58 konutluk ikinci etapta yaşamın başladığı Koyuncuoğlu Sitesi'nde 3.etap 9 ay sonra teslim edilecek. Projenin 2. etabında satışı devam eden konut bulunmazken, ilk etapta satışlar devam ediyor.

E-5'e 1 kilometre mesafede olan deniz manzaralı projede otopark yer alıyor.

Pendik'te hayata geçirilen Koyuncuoğlu Sitesi, Yapı Teknik Mühendislik imzası taşıyor.

1996 yılından beri inşaat sektöründe profesyonelce hizmet isteyen kuruluşlarla çalışmalarını sürdüren Yapı Teknik Mühendislik, ana iştigal konusu olan her türlü inşaat yapım - taahhüt işlerini teknik bilgi, detaylı çalışma ve tecrübesi ile hizmete sunuyor. Yapı Teknik Mühendislik Avrupa'nın konusunda uzman firmaları tarafından en son teknolojilerle üretilen malzemeleri ve sistemleri ithal ediyor. İthal edilen malzemelerin ve sistemlerin direkt satışı olmakla birlikte istendiği takdirde Yapı Teknik ekipleri tarafından uygulanabiliyor veya uygulama desteği ve eğitimi verilebiliyor.

www.yapiteknikmuhendislik.com

info@yapiteknikmuhendislik.com

0 216 598 30 98

Ebru DUMAN/Emlakkulisi.com