Kripto paralarda son durum ne? En değerli kripto para hangisi?

Kripto paralarda son durum ne? En değerli kripto para hangisi?Kripto para piyasalarında hareketlilikler yaşanmaya devam ediyor. Bu hafta kripto paralarda neler oldu? Hangi coinler değerlendi? İşte ayrıntılar...


Kripto para piyasalarında hareketlilikler yaşanmaya devam ediyor. Bu hafta kripto paralarda neler oldu? Hangi coinler değerlendi? İşte ayrıntılar...

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; geçen hafta kripto para piyasalarında da büyük değer kayıplarının görüşdüğü bir hafta olarak kaydedildi. Kripto para birimlerinin en yüksek hacimlisi olan Bitcoin son bir haftada yüzde 9'un üzerinde değer kaybına uğrayarak 45 bin 200 dolar seviyesine geriledi. Bitcoin'de son 24 saatte yaşana kayıp ise 0.2 seviyesinde oldu. 

Kripto paralarda son durum ne? En değerli kripto para hangisi?

ETHEREUM

Bitcoin'den sonra önde gelen kripto paralardan olan Ethereum da geçtiğimiz hafta değer kaybına uğrayan kripto paralardan oldu. Ethereum son 7 günde yüzde 15 değer kaybı yaşadı. Son 24 saatte ise yüzde 1'in üzerinden değerlenen kripto paranın güncel fiyatı 3 bin 297 dolar seviyesinde gerçekleşti.

CARDANO

Cardano geride kalan haftada yüzde 11'in üzerinde değer kaybına uğrasa da, son 24 saatte yüzde 5'e yakın değerlenerek kayıplarının bir bölümünü aldı. Cardano'nun fiyatı 2.5 dolar seviyesinde oldu. 

Kripto paralarda son durum ne? En değerli kripto para hangisi?

BINANCE COIN

Lider kripto paralar arasında geride kalan haftada en fazla değer kaybı yaşayanlardan biri de Binance Coin oldu. Kripto parada 7 günlük değer kaybı yüzde 18'e ulaşırken son 24 saatlik kayıp ise 0.1 seviyesinde kaydedildi. Binance Coin'in güncel değeri ise 405 dolar oldu. 

RIPPLE

Ripple da diğer kripto paralar gibi geçtiğimiz hafta değer kaybı yaşadı. Ripple'da bir haftalık değer kaybı yüzde 14 olurken kripto para, son 24 saatte yüzde 0.57 değer kazanarak 1.08 dolar seviyesine yükseldi.

BJK'ye Token mı geliyor?

Bitcoin'de ayı korkusu!