Kristalşehir Beylikdüzü'nde 126 bin TL'ye!

Kristalşehir Beylikdüzü'nde 126 bin TL'ye!Beylikdüzü Metrobüs hattının bir ay içinde açılacak olması, Kristalşehir"de satışları üst noktaya getirdi.


 

Beylikdüzü Metrobüs hattının son durağında inşa edilen Kristalşehir"de bir ay içinde 250 daire satışı daha gerçekleşti. Sekiz ayda 1.650 konutun sahiplerini bulduğu Kristalşžehir"de çok cazip fiyatlarla kaliteli bir site yaşamı sunuluyor.

Bugüne kadar 11 bin konutun teslimini tamamlayarak inşaat sektörünün en güvenilir şirketlerinden olan İhlas Holding İnşaat Grubu, Kristalşehir projesinde yüksek kaliteyi ekonomik fiyata sunuyor.

Bugüne kadar 1650 konutun sahiplerini bulduğu projeye, yoğun ilgi devam ediyor. Metrobüs hattının bir ay içerisinde açılacak olması ve son durağın projenin hemen yanıbaşında yer alması, satışları büyük bir ivme kazandırdı. Uygulanan çeşitli ödeme planlarının yanı sıra 126 bin TL'den başlayan cazip fiyatlar da ilgiyi artırıyor.

18 konut bloğu ve 2 adet E-5 girişli rezidans kuleden oluşan Kristalşžehir projesinde büyüklükleri 68,36 metrekare ile 178,88 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor.

Projede konutların yoğun talep gördüğünü belirten Kristalşžehir Satış ve Pazarlama Koordinatörü şžafi Yalçın; 'çok avantajlı bir lokasyondayız. İstanbul'un en hızlı gelişen noktasında tüm gelişmelerin merkezinde konumlanıyoruz. Bu bölgenin en güzel projelerinden birini inşa ediyoruz. Her detayına kadar özenle planladığımız Kristalşžehir'de bir site yaşamına dair her detayı bir arada sunuyoruz. Bir ailenin huzurla yaşayacağı yepyeni kaliteli ve güvenli bir projeye imza atıyoruz. Bu konseptteki ve kalitedeki bir projeye kıyasla çok ekonomik fiyatlarla satışa çıktık. Her geçen gün değeri katlanan bu bölgenin merkezinde olmaya, bu yüksek kaliteye bu ekonomik fiyatlarla sahip olmaya davet ediyorum.' şeklinde konuştu.

Bölgenin en hareketli noktasında konumlandırılan Krisalşžehir, tüm gelişmelerin merkezinde E-5 Otoyolu üzerinde yer alıyor. İstanbul'un en büyük fuar merkezi TÜYAP'ın yanı sıra Metro, Carrefour, Migros, Real, Bauhause, Media Markt gibi büyük alışveriş merkezlerine de komşu konumdan olan Kristalşžehir, yapımı devam eden Metrobüs hattının tamamlanmasıyla birlikte önemli oranda değer kazanacak. 155 bin metrekarelik bir arsa üzerinde inşası devam eden Kristalşehir şimdiden bölgenin en önemli konut projeleri arasında yerini aldı.

120 bin metrekarenin peyzaja ayrılmasıyla birlikte göletlere, koşu ve yürüyüş parkurlarına geniş yer veriliyor. Kristalşžehir'in sosyal ve spor alanlarında ise 11 bin metrekarelik alışveriş merkezi, 10 bin metrekarelik kapalı sosyal tesis, kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, Türk hamamı, tenis kortu ve basketbol sahası yer alıyor.

Türkiye'nin en büyük markalı konut projelerinden olan Kristalşehir'de teslimler ise 2013 yılında başlayacak.

 

DAİRE TİPİ -  FİYAT

1+1 ( 68,36 m2 ) 126,000 TL

2+1( 96,63 m2 ) 150,000 TL

3+1( 155,66 m2 ) 218,000 TL

3+1 ( 178,88 m2 ) 290,000 TL
 

http://www.kristalsehir.com/
0212 454 45 90