08 / 12 / 2023

Kriya Time Tuzla'da 2+1 daireler 252 bin 500 TL'ye!

Kriya Time Tuzla'da 2+1 daireler 252 bin 500 TL'ye!

Firma: Satya Yapı

Proje: Kriya Time Tuzla

KRİYA Time Tuzla, Tuzla’nın en değerli arsalarından birinde, Hızır Reis Caddesi üstünde gözde lokasyonu ile trafik ve yol gürültüsü olmayan ancak çok kolay ulaşılabilen bir konumda yer alıyor.''Tuzla’da sizin ve aileniz için mutluluk zamanı'' konsepti ile hazırlanan ve bölgedeki en kaliteli ve en modern mimariye sahip olacak olan proje, bahçe katı dahil 6katlı, 7 bloktan oluşuyor.


KRİYA Time Tuzla, İstanbul’un yükselen yıldız ilçelerinin başında gelen Tuzla’nın keyfini, size SATYA YAPI’nın güveni ile yaşatacak.


''Tuzla’da sizin ve aileniz için mutluluk zamanı'' konsepti ile hazırlanan ve bölgedeki en kaliteli ve en modern mimariye sahip olacak olan proje, bahçe katı dahil 6katlı, 7 bloktan oluşuyor. KRİYA Time Tuzla, modern mimarisi ile Tuzla’yı yıldızlaştırırken, iç mimarisi ile de yaşam alanınızı, doğal alanınıza dönüştürecek.


KRİYA Time Tuzla’da yaşama zamanı…

Proje toplam 8.200 metrekare üzerinde, 22.000 metrekare inşaat alanına sahip. 

KRİYA Time Tuzla’da; 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin yanı sıra her daire için bahçe kullanımlı daire seçenekleri de bulunuyor.


KRİYA Time Tuzla sizi her şekli ile sizi mutlu edecek, karlı bir yatırım zamanı…

KRİYA Time Tuzla’yı,tasarlarken daire sahiplerinin en önemli ihtiyaçlarından yola çıkarak, farklı alanlardaki mimarların tecrübeleri uyum içinde bir araya getiren projede; % 60 yeşil alanda zengin peyzaj çalışması, meyve ağaçları, kapalı yüzme havuzu, fitness center, buhar odası, sauna, çocuk oyun alanları, kreş, süs havuzları ve barbekü alanı, yürüyüş alanı, kamelyalar, kapalı otopark, kapalı devre kamera sisteminin yanı sıra 24 saat güvenlik mevcut.


Bütün bu özellikleri ile KRİYA Time Tuzla, lansman öncesi satış fiyatlarıyla da fark yaratıyor.  Yılbaşı kampanyasında ‘’Kişiye Özel ‘’ ödeme planı ve 5.000 TL. Peşinat ile 1+1 dairelere 165.000 TL., 2+1 dairelere 252.500 TL.’den başlayan fiyatlar ile sahip olabilir, İstanbul’un parlayan yıldızıTuzla’nın keyfini aileniz ve dostlarınızla doyasıya yaşayabilirsiniz… 


Yatırımcısına kazandıracak bölgelerden biri olan Tuzla’nın Viaport Marina’nın açılmasıyla yıldızı iyice parladı. Sabiha Gökçen Havaalanı için yapılması planlanan 2.pist projesinin ev sahipliğini de Tuzla üstlenecek. Metro ve Havaray projeleri ile kent merkezine tek vasıta ile bağlanacak olan Tuzla, yepyeni bir ikamet bölgesi olarak yatıcıların yeni gözdesi oldu.Adres: Rauf Orbay Cad. Nazan Sk. No:57 Lagoon Plaza K:1 D:2 Tuzla / İstanbul

Kriya Time Tuzla hakkında detaylı bilgi için tıklayın


projeye sor


Geri Dön