Küçükkuyu Port Edremit'te 255 bin TL'ye!

Küçükkuyu Port Edremit'te 255 bin TL'ye! Küçükkuyu Port Edremit'te 255 bin TL'ye!

Kuzey Ege'nin tatil cenneti Edremit Körfezi'nde inşa edilen Küçükkuyu Port projesinde yazlık fiyatları 255 bin TL'den başlıyor. Küçükkuyu Port projesi Nuhoğlu İnşaat, Gülsa İnşaat ve Yağcılar İnşaat tarafından inşa ediliyor. Projenin inşaatına 2010 yılını Küçükkuyu Port'ta 255 bin TL'ye!

Kuzey Ege'nin tatil cenneti Edremit Körfezi'nde inşa edilen Küçükkuyu Port projesi kendi arazisi üzerinde 17 bloktan ve 208 daireden oluşuyor. Daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde çeşitlendiriliyor. Projede konut fiyatları 255 bin TL'den başlıyor.

Küçükkuyu Port projesinde yetişkin ve çocuklar için ayrı ayrı olmak üzere her biri 90 metre uzunluğunda olan ve biri deniz suyu ile beslenen iki yüzme havuzu, bir adet beach bar, bir adet snack bar, çocuk oyun alanı ve spor alanı bulunuyor.

Küçükkuyu Port evlerinde bulunan bina dış cephelerinde ısı yalıtımı, aynı zamanda ses izolasyonu sağlayan geniş pencere yüzeyleri, her daireye ait klimalı ısıtma ve soğutma sistemi ve 365 gün 24 saat güvenlik sistemi sayesinde yazlıktan öte 12 ay boyunca oturabileceğiniz konforda evler sunuyor.

Geniş kumsallara ve   mavi bayraklı denize sahip Edremit Körfezi'nde konumlanan Küçükkuyu Port projesi site sakinleri için özel oluşturulan plajı ile tüm gün berrak denizin tadını çıkarma olanağı sağlıyor. Plajda bay ve bayanlar için ayrı ayrı olmak üzere duş ve giyinme kabinleri bulunuyor.

Küçükkuyu Port projesi Nuhoğlu İnşaat, Gülsa İnşaat ve Yağcılar İnşaat tarafından inşa ediliyor. Küçükkuyu Port projesinin inşaatına 2010 yılının Aralık ayında başlandı. Konut teslimlerinin 2012 yılının Haziran ayında yapılması planlanıyor. Örnek daire ise Ağustos'ta hazır olacak.

0286 752 68 68
http://www.kucukkuyuport.com/


Nagihan Arat/Emlakkulisi.com