Kuriş Kule resimleri!

Kuriş Kule resimleri!


Firma: Kılıçoğlu ve Delta Yapı ortaklığı

Proje: Kartal Kuriş Kule


Kuriş Kule resimleri haberimizin içinde yer alıyor. 190 adet ofis ve 30 adet ticari üniteden meydana gelen Kuriş Kule 'nin 2015 yılı Mayıs ayında teslim edilmesi planlanıyor.Kuriş Kule projesi İstanbul'un Anadolu yakasında Kartal ilçesinde yaşama geçiriliyor. Kuriş Kule resimleri haberimizin içinde yer alıyor.


Kuriş Kule resimleri 'ni paylaşmadan önce proje hakkında bilgi verelim. Kuriş Kule Kartal 'da; ofis ve ticari birimler bulunuyor.


Tek blok olarak yükselen projede 190 adet ofis ve 30 adet ticari ünite bulunuyor. Kuriş Kule satılık ofis fiyatları kapsamında metrekare birim fiyatı 6 bin 500 liradan başlangıç gösteriliyor.


2015 yılı Mayıs ayı içerisinde sahiplerine teslim edilecek Kuriş Kule hakkında daha fazla bilgi almak için Kuriş Kule Kartal satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.


Kılıçoğlu ve Delta Yapı işbirliğiyle yükselen Kuriş Kule 'deki ofislerin alanları 85 metrekareden başlayarak, 870 metrekareye kadar yükseliyor.


Kuriş Kule ödemeleri:

Kuriş Kule ödemeleri kapsamında banka kredisi kullanılabiliyor.


Kuriş Kule nerede?

Kartal Kuriş Kule adres:  Ankara  Asfaltı Cevizli Kavşağı, Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi Acil Grişi Önü Cevizli, Kartal / İstanbul


Kuriş Kule resimleri!


Kuriş Kule resimleri!Kuriş Kule resimleri!


Kuriş Kule resimleri!Kuriş Kule resimleri!Kuriş Kule resimleri!


Kuriş Kule resimleri!Kuriş Kule iletişim:

Kartal Kuriş Kule telefon: 0216 370 04 00

Web adresi: www.kuriskule.com
projeye sor