Kuriş Plaza Projesi Kartal'da hafriyat ne zaman başlayacak

Kuriş Plaza Projesi Kartal'da hafriyat ne zaman başlayacak

Özel donanımlı toplamda 200 adet ofis ve 30 adet mağazadan meydana gelen Kuriş Plaza Projesi Kartal'da hafriyat ne zaman başlayacak Proje, ne zaman satışa çıkacak


Kuriş Plaza Projesi Kartal'ın hafriyat çalışmaları 2011'in Haziran Temmuz ayları gibi başlayacak. Kuriş Plaza şu an proje aşamasında. Projede satışlar ise 2012 yılında başlayacak.

Kuriş Plaza, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin önünde yer alan Kuriş Ağaç ve Kohtraplak fabrikasının kurulu olduğu 60 bin metrekare alanın içinde toplam 13 bin metrekare alana inşa edilecek.

Başladığından 2 yıl sonra teslim edilmesi planlanan 29 katlı Kuriş Plaza, Kartal 'da yeni yapılacak olan Dünyanın En Büyük Adliye Sarayı ile Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi 'nin önünde, E-5 ve yan yola cepheli bir konumda yer alıyor.

110 metre yükseklikteki  Kuriş Plaza'da yüksek tavanlı, özel donanımlı toplamda 200 adet ofis ve 30 adet mağaza bulunuyor.  

Kılıçoğlu Group 60 milyon dolarlık bir yatırımla Kuriş Plaza projesine imza atıyor. 80 metrekareden 880 metrekareye kadar yüksek tavan mimarili ofis imkanının sunulacağı Kartal Kuriş Plaza'da  1000 araçlık 4 kat kapalı otopark yer alacak.

0 216 370 0 400
www.kilicogludelta.com

 


Ebru Duman/Emlakkulisi.com