12 / 12 / 2023

Kurtköy Elit Perla Palas Residence'ta 219 bin TL'ye!

Kurtköy Elit Perla Palas Residence'ta 219 bin TL'ye!

Kurtköy Elit Perla Palas Residence'ta stüdyolar 181 bin 500 TL ile 219 bin TL'ye satılıyor. Elit Perla Palas,  İstanbul'un çağdaş yüzünü yansıtırken, köklü ve zengin tarihi mirasından da esintiler taşıyorElit Perla Palas, dünya kenti olarak tarihe damgasını vuran İstanbul'un çağdaş yüzünü yansıtırken, köklü ve zengin tarihi mirasından da esintiler taşıyor. Roma, Bizans ve Osmanlı medeniyetlerinin oluşturduğu kültürlerin günümüze uzanan köprüsü olan İstanbul'da, stillerin modern yorumu olarak neo-klasik mimari tarzı ile Elit Perla Palas'ın dış cephesi şekilleniyor.

Elit Perla Palas’ta stüdyolar 181 bin 500 TL ile 219 bin TL, 1+1’ler 222 bin TL ile 279 bin TL ve 3+1’ler 534 bin TL ile 540 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Projede firma kendi bünyesinde yüzde 30 peşinatla 12 aya kadar vade farksız taksit yapıyor. Ayrıca yine yüzde 30 peşinatla 24 ay yüzde 0,4 30 ay yüzde 0,7 faizle vade yapılıyor. Tamamı peşin ödemelerde yüzde 5 indirim yapılıyor.

Ekolojik sorumluluk ve akılcı kent yaşamı odaklı mekan oluşturma prensipleri ise doğayı ve hayat konforunu korumak için projenin öncelikleri arasında yer alıyor.

Kurtköy Elit Perla Palas Evleri'nde 7 farklı tipte 208 süit, 40-64 metrekare stüdyolar, 66-72 metrekare 1+1´ler, 140 metrekare 3+1´ler yer alıyor. Elit Perla Palas, Delmar Yapı İnşaat ve JBS Development, LLC USA'nın ortak girişimiyle İstanbul Kurtköy'de hayata geçiriliyor.

Elit Perla Palas'ta öncelikle doğal ışıkla çevrelenmiş ve aydınlatılmış bir konsept öne çıkıyor. Yapının kütlesel formu binaya dışarıdan bakıldığında görülemeyen ancak binanın içinde hissedilen gün ışığına kucak açan yemyeşil peyzajlı bir iç avlu bahçesi etrafında şekilleniyor. İç avlu etrafına giydirilen cam cephe, hemen birinci katta yer alan toplanma merkezi ve dinlenme bahçesi olarak kullanılacak iç avlu ile binanın şeffaf birlikteliğini sağlıyor. Gün boyu binaya hayat enerjisi taşıyan ışık, lobide bulunan geniş kubbe üzerindeki özel camlardan geçerek iç galerilere doğru süzülüyor ve binanın çekirdeğine nüfuz ediyor. Hem lobinin zemininde hem de diğer katlarda bırakılan geniş galeri açıklıkları yapının diğer bölümleriyle doğal ışık bağı kuruyor. Garaj katından asansörlere geçişler bile, doğal güneş ışığı alan atriumlu bir bahçenin önünden geçilerek sağlanıyor.

Tertemiz havası, doğal güzellikleri, şehrin merkezine yakınlığı, zemin karakterinin depreme karşı dayanıklılığı, kaçak ve düzensiz yapılaşmaya kesinlikle izin verilmemesi Kurtköy'ü İstanbul'un en cazip yerleşim alanlarından biri haline getiriyor. Bölgeye değer kazandıran her yeni proje ile sürekli gelişen Kurtköy, gayrimenkul pazarının zirvesine yaklaşıyor.

Elit Perla Palas, 24.000 m2 alan içinde sizlere hiç olmadığı kadar keyifli ve konforlu bir yaşam sunmak üzere, bilinen mimari yaklaşımları yeniden yorumlayarak hayat tarzına yüksek standartlarda yeni bir yorum getiriyor. 5 yıldızlı bir otelde sunulan hizmetlerden çok daha fazlasını gündelik, ev hayatınıza getirerek bilinen rezidans konseptlerinin dışına çıkıyor, farklı bir hayat için fark yaratıyor.

İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan Sabiha Gökçen Havalimanı hava taşımacılığının her geçen gün daha fazla kullanıldığı günümüzde yepyeni yatırımlarla büyüyor. Dış hatlar terminalinin 2009 tarihinde açılması ile yıllık 15 milyon yolcu kapasitesine ulaşan havalimanının, ikinci etap açılış tarihi olan 2010 senesinde ise yıllık 25 milyon yolcu taşıma kapasitesine ulaşacağı ifade ediliyor.

2008'de faaliyete geçtiği günden beri sadece İstanbul ve Türkiye'den değil yurt dışından da büyük ilgi gören Viaport Outlet Center'da Kipa Hipermarket, Electro World gibi markaların yanı sıra 142 mağaza ve 32 restoran/kafe yer alıyor. Viaport Outlet Center'ı her ay 1,5 - 2 milyon kişi ziyaret ediyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı'nın hemen yanında, yaklaşık 90 hektar üzerinde 2011 yılında faaliyete geçecek olan İTEP (İleri Teknoloji Endüstri Parkı) Projesi ile Kurtköy, Türkiye'nin teknoloji üssü olacak. Teknopark'ta Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu çerçevesinde birçok yerli ve yabancı marka bulunacak.

Elit Perla Palas’ta 40 ile 140 m²  arasında alana sahip her biri kral dairesi konforunda hazırlanan 7 farklı tipte, toplam 208 adet rezidans ve farklı ofis üniteleri seçeneği bulunuyor.

Elit Perla Palas’ta seçkin bir hayat için fark yaratan birçok ayrıntıyla kendinize özel bir dünya keşfedeceksiniz. Otel konforunda, ev sıcaklığında ve ofis standardında hazırlanan daire alternatifleri ile keyif, huzur ve konfor dolu bir hayata merhaba diyeceksiniz.

Daire mimarileri yalnızca her ayrıntının düşünüldüğü tasarımı ile değil, dekorasyonu sanata, estetiği gösteriye dönüştüren her unsuru ile de en soylu hayallere köprüler kurarak size kendinizi çok özel hissettirecek.

Elit Perla Palas’ın en son teknolojiyle donatılmış altyapısı ve akıllı bina altyapısıyla takip edilen ısıtma ve havalandırma sistemiyle enerji tasarrufu sağlayan aydınlatma otomasyonları, ortak alanlardaki Wi-Fi (kablosuz internet erişimi) sayesinde rahat yaşar ve çalışırsınız.

Kurtköy Elit Perla Palas Residence'ta güvenlik merkezi ile bağlantılı CCTV devresi ve etkin, uzman bina yönetimiyle 24 saat güvende olursunuz. Evlerdeki izinsiz girişlerde devreye girecek hareket dedektörü ve acil durumlarda kullanılacak panik butonu sayesinde güvenlik birimi anında haberdar edilmektedir.

Delmar Yapı'nın hayata geçirdiği projeler, önemli mimari değerler taşırken, kaliteli ve yüksek teknolojiye sahip inşaat uygulamaları da ön plandadır. Firmamız çevre, sağlık ve güvenlik ile ilgili yasalara uygun anlayışla, yüksek kalite standartlarında estetik yapılar üretmektedir.

www.elitperlapalas.com
www.delmaryapi.com
[email protected]
Tel: 0216 482 70 70

 


Ebru Duman/Emlakkulisi.com
Geri Dön