Kurtköy Oto World Asya ne zaman teslim?

Kurtköy Oto World Asya ne zaman teslim? Kurtköy Oto World Asya ne zaman teslim?

Firma: Has Şirketler Grubu

Proje: Oto World Asya

Kurtköy Oto World Asya ne zaman teslim sorusunun yanıtına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Oto World Asya projesinde dükkanların fiyatları 790 bin lira ile 1 milyon lira arasında değişiyor...Kiralama ve satış sürecinin devam ettiği Kurtköy  Oto World Asya  ne zaman teslim sorusunun cevabından önce projenin diğer özellikleri hakkında bilgi verelim.


Toplam 365 adet dükkandan meydana gelen Pendik Oto World Asya projesinde dükkanların büyüklükleri 200 metrekare ile 600 metrekare arasında farklılık gösteriyor.


Oto World Asya satış fiyatları 790 bin lira ile 1 milyon lira arasında değişiyor. Projede 200 metrekarelik dükkan ise konumuna göre 4 bin lira ile 5 bin lira arasında değişen fiyatlarla kiralanabiliyor.


İçerisinde bankalar, sigorta acenteleri, oto aksesuar dükkanları ve oto kuaförlerin yer aldığı Oto World Asya projesi 22 bin 275 metrekare alan üzerine yayılıyor.


170 milyon lira yatırım bedeline sahip olan Oto World Asya projesi 4 katlı olarak tasarlandı. İstanbul Anadolu yakasında Pendik'te hayata geçirilen proje  Has Şirketler Grubu  imzası taşıyor.


Kurtköy Oto World Asya ne zaman teslim?

Kurtköy Oto World Asya ne zaman teslim sorusuna 2015 yılının içerisinde yanıtı veriliyor.


Oto World Asya telefon: 0 216 392 22 22 

Web adresi: http://www.otoworld.com.tr/

Maide KARADAĞ/Emlakkulisi.com


projeye sor