Kütahya Yoncalı´da Termal Otel 10 yıllığına kiraya verilecek

Kütahya Yoncalı´da Termal Otel 10 yıllığına kiraya verilecek

Kütahya İl Özel İdaresi Encümen Başkanlığı, Yoncalı kaplıcalarında bulunan Termal Oteli kiraya verecekKütahya Yoncalı Kaplıcaları´nda İl Özel İdaresi adına kayıtlı, 308 ada, 1 parselde 1.611 metrekare yüzölçümlü arsa ve üzerindeki 2 adet kral dairesi, 6 adet suit ve 65 adet standart oda olmak üzere toplam 150 yatak kapasiteli Termal Otel tesisleri ile 20 adet motel ve 10 adet aparttan oluşan taşınmaz içerisindeki tefriş malzemeleriyle birlikte kapalı teklif usulü ile 10 yıllığına kiraya verilecek.

İhale İl Encümeni huzurunda 12 Ağustos 2010 Perşembe günü, saat 14.00´da yapılacak. Termal Otel ve Tesisleri ile 20 motel ve 10 adet aparttan oluşan taşınmazın ve içerisindeki tefriş malzemelerinin yıllık muhammen kira bedeli 270 bin TL+ KDV, geçici teminatı ise 8 bin 100 TL olarak belirlendi.

Detaylı bilgi için tıklayın

Nagihan Arat/Emlakkulisi.com

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.