Ladeks Gayrimenkul Ve İnşaat Malzemeleri İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Ladeks Gayrimenkul Ve İnşaat Malzemeleri İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu! Ladeks Gayrimenkul Ve İnşaat Malzemeleri İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Ladeks Gayrimenkul Ve İnşaat Malzemeleri İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Rabha Kelleci ve Amine Benmostefa ortaklığında kuruldu. Ladeks Gayrimenkul Ve İnşaat Malzemeleri İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Rabha Kelleci ve Amine Benmostefa ortaklığında kuruldu. 

Ladeks Gayrimenkul Ve İnşaat Malzemeleri İthalat İhracat Limited Şirketi konusu:
1--Gayrimenkulün belli bir ücret veya sözleşme temeline dayalı olarak satın alınması, satılması ve kiralanmasında aracılık ve emlak danışmanlık faaliyetlerini yürütmek, Alım satım islerinde alıcı ve satıcının bir araya gelmesini kolaylaştırmak.Şirket namına gayrimenkul alıp satmak. 2-her türlü inşaat malzemelerinin alımı satımı ithalatını ve ihracatını yapmak.şirket namına veya belli bir ücret karşılığı sözleşmeye dayalı işyerleri ve ikamet amaçlı binalar yapmak. 3-turizme hizmet amaçlı cafeler restaurantlar hediyelik eşya mağazaları açmak ve işletmek 4-her türlü tekstil ürünün alımı satımı üretimi ithalat ve ihracatını yapmak. 5-her türlü otel restaurant cafe lokanta işyeri yemekhanelerine yönelik endüstriyel mutfak ekipmanları almak satmak ithalat ve ihracatını yapmak.

Ladeks Gayrimenkul Ve İnşaat Malzemeleri İthalat İhracat Limited Şirketi adres:Maslak Mah.Eski Büyükdere Cad. İz Plaza Giz Apt.No:9/78 Sarıyer