Lal katlı Evler`de 315 bin YTL`ye

Lal katlı Evler`de 315 bin YTL`ye

Hasanoğlu İnşaat, Bahçeşehir'de Katlı Ev ve Villalardan oluşan 103 bin metrekare üzerinde inşa ettiği Banu Evleri'nin son etabı olan Lal Katlı Evler ' de daire teslimlerine başlıyor.
Şehir hayatı ile doğanın bütünleştiği, geleneksel mahalle anlayışı ile modern yaşamın buluştuğu Lal Katlı Evler'inde 10 bloktan oluşan 171 adet konut yer alıyor. 131, 148, 175, 185 ve 350 metrekare aralıklarına sahip, yüzde 60'ının satışı gerçekleşmiş olduğu konutların ilk teslim halkası 2 blokta Ocak 2008 itibari ile başlayıp kademeli olarak gerçekleştirilecek.


Lal Katlı Evler' de; ankastre beyaz eşyalar,gömme dolaplar, klimalar ve merkezi toz emme sistemi, mutfakta LCD TV, dubleks dairelerde ise sauna standart olarak sunuluyor.


2008 yılına Banu Evleri' nde merhaba diyecek kat malikleri mevcut yönetim ve kent hizmetlerinin bir parçası olarak keyifli ve sağlıklı bir yaşamın sürdürülebilmesi için; alışveriş merkezleri, fitness center, açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kortları, voleybol, basketbol ve mini futbol sahaları ile yürüyüş parkurları Banu Evleri sakinlerinin hizmetine açıldı.


Pazarlama Yönetmeni Yıldırım Gürdal yapmış olduğu açıklamada, hızla iyileşen piyasa koşulları ve yoğunlaşan müşteri talebi ile gayrimenkul alımlarında mortgage kredi tercihinin tekrar satın alma gündemine oturmaya başlamasıyla Banu Evleri' nde mortgage kredili satın alma taleplerini değerlendireceklerini bildirdi.


Ayrıca, müşterilerinden talep gelmesi durumunda Hasanoğlu İnşaat olarak kısa süreli vade alternatifini de değerlendirebileceklerini açıkladı.Teslimleri başlayan bloklarda yerleşim fırsatını değerlendirmek isteyenleri Banu Evleri ayrıcalığını yaşamaya davet ettiklerini bildirdi.


Projenin Adı: BANU EVLERİ


İnşa edildiği yer:BAHÇEŞEHİR


İnşa eden şirket:HASANOĞLU İNŞAAT


Toplam Arsa alanı: 103 DÖNÜM


Toplam Daire ve Villa: 309 Katlı Ev , 84 Villa


Fiyat: Villalar 550.000 $ ' dan , Katlı Evler ise 315.000 ytl' den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.


Proje Ofisi Tel: 0212 669 84 90-91


www.banuevleri.com.tr


www.hasanogluinsaat.com.tr