Landor Gaziemir'de 435 bin TL'ye! Yeni proje!

Landor Gaziemir'de 435 bin TL'ye! Yeni proje! Landor Gaziemir'de 435 bin TL'ye! Yeni proje!

Firma: Çetmen, By Kepi ve Konfor Ortaklığı

Proje: Landor Gaziemir

Çetmen, By Kepi ve Konfor Ortaklığı ile inşa edilen Landor Gaziemir'de lansmana özel fiyatlar 435 bin TL'den başlıyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor..

Hafta sonu gezilecek 10 proje 3 site!

Landor Gaziemir projesi, Çetmen, By Kepi ve Konfor Ortaklığı ile İzmir'in Gaziemir ilçesinde inşa ediliyor. "Var böyle bir hayat!" sloganıyla basına tanıtılan Landor Gaziemir'de 182 konut 11 ticari alan toplam 193 bağımsız bölüm bulunuyor. 

 

Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 müstakil kat teraslı ve bahçe katı daire seçenekleri sunuluyor. Dairelerin alanları ise 90 metrekare ile 215 metrekare arasında değişiyor. 

 

Landor Gaziemir'de lansman fiyatları 435 bin TL’den başlıyor. Projede yüzde 0 faiz ayrıcalığı ve kişiye özel ödeme planı da sunuluyor. 

 

 

Landor Gaziemir, İZBAN banliyo hattına 800 metre, Uluslararası Adnan Menderes Havalimanı'na 1.5 kilometre mesafede yer alıyor. Proje ayrıca Fuar İzmir'e 4.5 kilometre, alışveriş merkezlerine 3.4 kilometre ve özel eğitim alanlarına 1.3 kilometre mesafede yer alıyor.

 

350 dönümlük çam ormanı yanında yer alan Landor Gaziemir; oksijen oranı yüksek temiz havası, suyun ve yeşilin içindeki atmosferiyle ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor.

 

Landor Gaziemir'de daire teslimlerinin 2019 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor. 

 

Landor Gaziemir projesinin ortak kullanım alanları arasında otopark, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme alanları, yürüyüş alanları ve çocuk oyun alanları bulunuyor. Projede aynı zamanda güvenlik hizmeti de sunuluyor.

 

 

Tel: 0232 290 57 37
Web: http://landorgaziemir.com/

Işıl Seren KESKİN/Emlakkulisi.com

 


projeye sor