Çukurova Balkon

Life İstanbul Evleri'nde 286 bin YTL'ye

Life İstanbul Evleri'nde 286 bin YTL'ye Life İstanbul Evleri'nde 286 bin YTL'ye

Göktürk'te projelendirilen Life İstanbul Evleri, 2 farklı residence binasında toplam 58 konuttan oluşuyor.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Konut fiyatları 286 bin YTL ile 640 bin YTL arasında değişiyor. Arko Yapı'nın Göktürk'te inşa ettiği Life İstanbul Evleri'nde büyüklükleri 134-300 metrekare arasında değişen konutlar 286 bin YTL ile 640 bin YTL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

İstanbul Caddesi'nden sonra Göktürk'ün en uzun caddesi olan Göktürk Caddesi üzerinde; 1.500 metrekare ve 2 bin metrekarelik iki parselde, Gündoğusu ve Günbatısı olmak üzere 2 farklı residence binasında toplam 58 konut ve 4 adet ticari birimden oluşan Life İstanbul Evleri'nde 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olan 4 tip konut bulunuyor. 2007 Nisan ayında temelleri atılan Life İstanbul'un, 2008 yılı Ağustos ayı içinde hayata geçirilmesini planlanıyor. Projenin ikinci etabı ise 2009 yılı ortasında sonuçlandırılacak.

Life İstanbul Evleri, Göktürk'te, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 22 kilometre, Etiler'e 19 kilometre, Güneşli'ye 24 kilometre, Taksim'e 22 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Ayrıca otoban çalışmaları yeni tamamlanan Kemerburgaz - Göktürk yolundaki double geçiş yolu
sayesinde, trafik sorunu yaşanmıyor.

Sitede normal dairelerin yanı sıra çatı dubleksleri de yer alıyor. Bloklar 4 ve 5 katlı olarak inşa ediliyor. Daireler orman manzarasına hakim. Sitenin sosyal tesisleri içinde açık, kapalı yüzme havuzu, sauna ve fitness salonu ve alışveriş merkezi bulunuyor. Life İstanbul Evleri, gürültünün, şehrin karmaşasının ve her türlü çevresel kirliliğin ulaşamayacağı kadar düzenli, bakir ve güvenli olan Göktürk'te; dört bir yanı ormanlarla çevrili, yemyeşil bir yaşam merkezinde ve şehrin her yerine kolaylıkla ulaşılabilecek bir yerde bulunuyor.  Sitede bahçe katlarında geniş bahçe terasları, çatı dublekslerinde geniş çatı terasları, geniş balkon-teraslı daireler, bahçelere açılan zengin mekanlı, geniş sahanlıklı apartman girişleri, her daire başına bir araçlık kapalı park alanı mevcut.

Tel: 0 212 322 44 92
Web:www.lifeistanbul.com.tr