Lilyum Evleri'nde 110 bin YTL'ye! Erken teslim!

Lilyum Evleri'nde 110 bin YTL'ye! Erken teslim!

Pendik Kurtköy'de inşa edilen Lilyum Evleri sahiplerine erken teslim ediliyor.


İstanbul'un parlayan yıldızı Pendik Kurtköy'de, sektörünün güçlü kuruluşlarından Mono İnşaat tarafından yapılan Lilyum Evleri Kurtköy projesinin yüzde 70'i satıldı. Pazarlaması ve satışı GAYA Gayrimenkul Geliştirme tarafından yapılan Lilyum Evleri farklı mimari yapısı ve sahip olduğu modern hayatın tüm kolaylıkları ile yoğun ilgi görüyor.

GAYA Gayrimenkul kurucusu ve Genel Müdürü Fırat Murathanoğlu, küresel ekonomide yaşanan kredi krizinin Türkiye'de, özellikle kredi bacağının en çok kullanıldığı konut alımlarında büyük bir düşüşe sebep olduğu görüşüne rağmen satışı ve pazarlamasını yaptıkları Lilyum Evleri'ne ilginin yoğun olduğunu ve bu nedenle ev teslimatlarının erkene çekildiğini söyledi. Ev sahibi olanların yapısına bakıldığında daha çok kariyer sahibi genç ailelerden oluştuğunu belirten Murathanoğlu “Doğru hedef kitleye yapılan proje her zaman etkili oluyor. 6 ay sonra ilk teslimatlarımızı yapıyoruz. Lilyum Evleri'ne talep piyasanın aksine çok iyi. Bu da bizim çok iyi ve özel bir proje geliştirmiş olduğumuzu gösteriyor. Buradan aldığımız tecrübe ve ilgi, yeni projelerimiz için bizlere ışık olacak" dedi.

İnşaatına Kasım 2007 başlanan Lilyum Evleri toplam 10 bin metrekare üzerine inşa edildi. 9 bin metrekaresi özel tasarım yeşil alan olarak değerlendirilen Lilyum Evleri, 3 blok ve 120 daireden oluşuyor. 1+1, 2+1 ve  3+1 seçeneklerin yer aldığı Lilyum Evleri'nde 1+1 daireler 52 metrekare, 2+1 daireler 83 metrekare, 3+1 daireler  98 - 147 metrekare arasında değişiyor. 2 adet bahçeli dubleks dairenin de bulunduğu Lilyum Evleri, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 3 kilometre, TEM Otoyoluna 1 dakika, İstanbul Park'a ise 10 dakika mesafede yer alıyor. Ayrıca yeni yapılan fuar merkezine ve toplu konut bölgesine de yakınlığıyla bölgenin en cazip projesi olduğunu kanıtlıyor.  Kırmızı, sarı ve pembe renklerinden oluşan Lilyum Evleri'nde fiyatlar 110 bin YTL ile 240 bin YTL arasında değişiyor.

Projede ayrıca yüzme havuzu, tenis kortu, yeşilin ve projeye adını veren lilyum'ların her renginden oluşmuş peyzaj çalışması, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı otoparkı, 7 gün-24 saat çalışan özel güvenlik sistemi, yangın uyarı sistemi, özel ısı - ses ve su yalıtımı sistemi, acil durumlar için aydınlatma ve yangın söndürme sistemleri, elektrik ve su kesintilerine karşı jeneratör ve su deposu, ferdi kombi ısıtma sistemi, dairelerde özel görüntülü diafon, her daireye 10 metrekareden başlayan özel depo, Digitürk ve D-Smart alt yapısı, vestiyer ve Wireless internet hizmetleri sağlanıyor.

Tel:  0212 275 08 04

E-mail: www.gayabank.com / www.lilyumevleri.net