Liva İstanbul'un satışları ilk 2 haftada yüzde 35'e ulaştı! 119 bin 500 TL'ye!

Liva İstanbul'un satışları ilk 2 haftada yüzde 35'e ulaştı! 119 bin 500 TL'ye!

Gayrimenkul geliştirme sektörünün önde gelen şirketlerinden Sinpaş Yapının İstanbuldaki yeni projesi LİVA İstanbul ilk iki haftada yüzde 35in üstünde satış grafiği yakalayarak büyük bir başarıya imza attı...

LİVA İstanbul projesinin ilk etabında 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen ve her ihtiyaca hitap eden 332 konut bulunuyor. 119.500 TLden başlayan fiyatlarla satışa sunulan projede 1+1den 4+1e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Liva İstanbul projesinden ev sahibi olmak isteyenlere 72 aya kadar vade imkanları sunuluyor.

Henüz tanıtıma çıkmadan ön satışlarına başlanan ve yoğun ilgi gören LİVA İstanbul projesi 52 bin metrekare üzerine kurulu toplam 736 konut ve 7 adet ticari alandan oluşuyor.

Anadolu Yakasında yer alan LİVA İstanbul yeni merkez semtlerden biri olacak Sultanbeylide konumlanıyor. LİVA İstanbul projesi TEM otoyoluna direkt bağlantısı ve sunduğu sosyal imkanlar ile özellikle aileler için ideal bir yaşam alanı sunuyor.

LİVA İstanbul projesini diğer projelerden ayıran en önemli özelliklerinden biri suyun dinlendirici enerjisini taşıyan adalar konsepti. Projenin ortasında yer alan biyolojik gölet alanı üzerinde yer alan adalar arasında Şelale Cafenin bulunduğu Şelale Adası, bambu oturma grupları ile Liva sakinlerinin keyifli ve huzurlu vakit geçirebileceği Ada Panorama, bambu ağaç tiplerinin yer alacağı Bambu Adası ve özellikle çocuklara hitap edecek Aktivite Adası bulunuyor.

Adaları çevreleyen su ve onlarla bütünleşen bitki dokusunda ise birbirinden farklı yaklaşık 40 adet bitki ve 30dan fazla ağaç türü ile donatılacak toplam 17.600 m2 yeşil alan bulunuyor.

Liva İstanbulun içinde bulunan bir diğer önemli oluşum ise aileler için evlerinin hemen yanı başında çocuklarını güvenle gönderebilecekleri bir sosyal alan oluşturarak, çocukların gelişimlerine katkı sağlayacak Sinpaş Liva Hobi Akademisi. Sinpaş Yapının ilk defa bu projesinde yer vereceği Hobi Akademisinde genç Liva sakinlerine resim, yabancı dil ve spor eğitimi verilirken, ebeveynler ise Özgür Şefle birlikte mutfak sanatı ile buluşacak.

Proje Künyesi
Proje ismi: Liva İstanbul 
Firma: Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Ticaret A.Ş.  
Konum: Sultanbeyli
İlk etap daire sayısı: 332 
İkinci etap daire sayısı: 404
Toplam daire sayısı: 736    
İlk etap daire büyüklüğü: 50-200 metrekare 
İkinci etapta daire büyüklüğü: 116-200 metrekare    
Fiyat aralığı: 119.500 ile 729.500 TL
İlk etap teslim tarihi: Eylül 2013

Ayrıntılı bilgi için:
www.sinpasliva.com.tr
444 19 74