Loca İstanbul'da home ofisler 2010'da teslim

Loca İstanbul'da home ofisler 2010'da teslimMimar Metin Hepgüler'in uzay üssünü andıran mimari tasarımıyla dikkat çeken, Loca İstanbul, üç ayrı konsepti birarada sunuyor.Proje, 235 konut, 41 home ofis ve 79 mağaza olmak üzere toplam 355 üniteden oluşuyor..

Gül İnşaat tarafından inşa edilen ve mimar Metin Hepgüler imzasını taşıyan Loca İstanbul projesi, Bahçeşehir'i home ofis konseptiyle tanıştırıyor. Üç ayrı konsepti bir arada buluşturan Loca İstanbul projesi 235 konut, 41 home ofis ve 79 mağaza olmak üzere toplam 355 üniteden oluşuyor. 14 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan proje 59 bin metrekarelik kulanım alanıma sahip. Ağustos 2008'de inşaatına başlanan projede mağazalar Ekim 2009'da, daireler ve home ofisler de Ekim 2010'da sahiplerine teslim edilecek. Loca İstanbul projesinde 80 ila 200 metrekare arasında değişen rezidans daireler beyaz eşyalı olarak satışa sunulurken 105 ile 238 metrekare arasında değişen büyüklüklerdeki home ofisler ise boş olarak satılacak. Projede, büyüklükleri 351 m2'ye kadar çıkan mağazalardan; yola direk girişi olanların metrekare fiyatları 10 bin ile 15 bin dolar arasında değişirken,bir üst kattaki teraslı mağazaların metrekare fiyatları ise 4 bin ile 8 bin dolar aralığından satılacak. Loca İstanbul'da, home ofisler inşaat aşamasında müşterilerin isteği doğrultusunda yapılabiliyor.

İş sonrası spor imkanı
Açık ve kapalı spor tesesleriylede dikkat çeken Loca İstanbul, tenis kortu, voleybol ve basketbol sahaları, yüzme havuzu, spor salonu, sauna, Türk hamamı, masaj odası ve SPA'sıyla yoğun ve tempolu iş sonrasında yorgunluk atmak için imkanlar sunuyor.


Tüm daire ve home ofisler göl manzaralı

İlk olarak giriş katlarında, tamamı dışa dönük, sıralı mağazaların bulunduğu Loca İstanbul'da, bir kat üstte teraslı mağazalar yer alıyor. Mağazaların bitiminde ise yine tamamı teraslı home ofisler, bunun üzerinde de rezidanslar yükseliyor. Ana arterlere yakınlığı ile de dikkat çeken Loca İstanbul projesi Bahçeşehir'de tamamı güney cepheli ve gölet manzaralı bir konumda yer alıyor. Açık ve kapalı sosyal tesislere sahip olan projedeki açık sosyal tesislerde, tenis kortu, voleybol, basketbol sahaları ile vitamin bar yer alırken, kapalı sosyal tesislerde ise Türk hamamı, sauna, masaj odası, yüzme havuzu ve SPA bulunuyor. Loca İstanbul'da yaşayanların araçlarından indikleri anda evlerine ulaşabilecekleri, konut erişimli kapalı otopark ayrıcalığına sahip olan projede, açık otopark da yer alıyor.

Sabah