Lounge Evleri Halkalı'da 350 bin TL'ye 2+1! Yaşam başladı!

 Lounge Evleri Halkalı'da 350 bin TL'ye 2+1! Yaşam başladı!


Firma: Eroğlu Yapı

Proje: İstanbul Lounge


Yaşamın yeni başladığı Eroğlu İstanbul Lounge Evleri'nde daire fiyatları 170 bin TL'den başlıyor...Sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunan İstanbul Lounge’da daire teslimleri D bloklardan başladı. Yeni yılı yeni evlerinde karşılamanın konforunu yaşayacak olan İstanbul Lounge’ın D blok sakinleri anahtarlarını teslim alırken, teslimat sırayla; C, B, A ve E bloklarla devam edecek. Dairelerin teslimatı yaklaşık 4 ile 6 hafta içinde tamamlanacak. 


Lounge Evleri Halkalı'da fiyatlar 170 bin TL'den başlıyor. 1+1 daireler 170 bin TL, 2+1 daireler 350 bin TL, 3+1 daireler 409 bin TL'den başlıyor. 4+1 dairelerin satışı tamamlandı.Helikopter çekimi

 Lounge Evleri HalkalıTeslime Özel Faiz Kampanyası


Eroğlu Gayrimenkul’ün teslime özel kampanyasında, yüzde 0.64 faiz oranı ile 60 ay taksit veya aylık yüzde 0.74 faiz oranı ile 120 ay taksit seçeneği ile Banka Konut Kredisi imkanı sunuluyor. Sektör ortalamalarına kıyasla çok avantajlı koşullarda ev sahibi olmayı mümkün kılan bu ödeme sistemine ek olarak; Eroğlu Finansal Ödeme Sistemi ile yüzde 20 peşinat ve 24 ay vade farksız eşit taksitli ödeme fırsatı da veriliyor. İstanbul Lounge Projesi için  “Her şey Dahil Fiyatlar”  kampanyası da kısa bir süreliğine devam edecek olup; böylece hemen teslimli dairelerde KDV, tapu masrafları, alt yapı bedelleri, abonmanlık, sayaç, cins tashihi harcı ve iskan harç bedelleri ayrıca ödenmeyecek.  


 Lounge Evleri Halkalı444 37 97

www.eroglu.com


projeye sor