Lüks evler 2013!

Lüks evler 2013! Lüks evler 2013!

Her geçen gün İstanbul'da yükselen lüks projelerin sayısı artıyor. Lüks bir ev arayışı içinde olanlar için kentte 2013'de teslim edilecek projeleri derledik. İşte İstanbul'da lüks evler 2013 listesi...
VIP hizmetlerden eşsiz bir manzaraya, sultan teknesinden vitamin barlara kadar sakinlerine birçok hizmeti sunan projeler adeta lüksün adresi oldular. En düşük konut fiyatının 588 bin TL'den başladığı bu lüks evlerde oturmak herkesin hayali. Sizde lüks ve konforu birarada sunan bir ev alacaksanız, 2013'te teslim edilecek lüks projelere tıklayın... 
Ottomare Suites – Başlangıç fiyatı 870 bin TL

Ottoman Gayrimenkul imzası taşıyan Ottomare Suites Zeytinburnu'nda yükseliyor. Lüks evler arasında yer alan projenin suitesleri; Blue Suites, Captain's Suites, Dublex Suites, Limited Suites, Panoramic Suites, Sky Suites, Terrace Suites ve Unique Suites olmak üzere çeşitlere ayrılıyor. 

Teslim tarihi Haziran 2013 olan projede konut fiyatları 870 bin TL'den açılışı yapıyor, 1 milyon 805 bin TL'ye kadar yükseliyor. 13 bin 500 metrekarelik alan üzerinde konumlanan Ottomare Suites'te konutların büyüklükleri ise 73 metrekare ile 336 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Projede sunulan hizmetler arasında; resepsiyon hizmetleri, açık – kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, spa, tenis kortu, vitamin bar, bilardo salonu, toplantı salonları, çocuk oyun alanları, zen bahçesi, street ball sahası, mini sergi alanı ve güvenlik bulunuyor. 
İstanbloom – Metrekare başlangıç fiyatı 6 bin 900 dolar 

Şehrin merkezinde lüks bir yaşam vaad eden İstanbloom projesi Zincirlikuyu'da yer alıyor. Esin Yapı'nın projesi olan İstanbloom 14 bin 760 metrekarelik alanı kapsıyor. 

Tek blok halinde yükselen proje 46 kattan oluşuyor. Toplamda 165 dairenin yer aldığı İstanbloom'da 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 2.5+1 dubleks, 3.5+1 dubleks ve 4.5+1 dubleks daire seçenekleri bulunuyor. 

Projede rezidansların metrekare birim fiyatları ise 6 bin 900 dolardan başlıyor, 9 bin dolara kadar yükseliyor. Ofis alternatiflerinin de bulunabileceği İstanbloom'un sosyal olanakları arasında; buhar odaları, masaj odaları, sauna, spor salonu, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun odaları, müzik ve lounge alanları, mini market, kafeler, güvenlik hizmetleri, kuaför, vale servisi, catering hizmetleri, kat bahçeleri ve terzi hizmeti bulunuyor.
Koru Florya – Başlangıç fiyatı 1 milyon 50 bin TL 

Koru Florya projesi Aydınlı, Metal Yapı Konut, Arke ve Vizyonlife işbirliğiyle hayata geçiriliyor. Toplamda 298 daireden oluşan projede 3+1'den 7+2'ye kadar daire seçenekleri yer alıyor. Konut fiyatlarının 1 milyon 50 bin TL'den başladığı Koru Florya'da 52 farklı tipte konut mevcut. 

280 metrekare inşaat alanı üzerinde yükselen Koru Florya Evleri'nde 86 metrekare rezidans alanı, 3 bin metrekare sosyal alan, 20 metrekare peyzaj alanı, 77 bin 500 metrekare avm alanı, 60 bin metrekare kiralanabilir alan yer alıyor. 920 araçlık rezidans otoparkının mevcut olduğu Florya Evleri'nde 1.500 araç kapasiteli avm otoparkı bulunuyor.

Florya Koru Evleri'ne yer alan sosyal tesis arasında otopark alanı, yaya yolları, sert zemin ve yeşil peyzaj alanları, yeşil alanlar için otomatik sulama sistemi, lobby cafe, ortak aktivite ve toplantı salonları, çocuk oyun alanları, sağlıklı yaşam merkezi, fitness center, çok amaçlı stüdyolar, kapalı yüzme havuzları, hamam, sauna, buhar odası ve masaj odaları yer alıyor.
Sultan Makamı – Başlangıç fiyatı 1 milyon 667 bin dolar 

Lüks evler deyince ilk akla gelen projelerden olan Sultan Makamı Çengelköy'de konumlu. Delta İnşaat, Çağdaşyapı ve Emiroğlu İnşaat tarafından hayat verilen proje sunduğu olanaklarla dikkat çekiyor. Nisan 2013'te teslim edilecek Sultan Makamı'nda 4 adet Mercedes araç sakinlerin hizmetine sunulurken, kişiye özel VIP hizmetler de var. 

35 blok halinde yükselen projede 9 müstakil köşk, 25 bahçe dubleksi, 18 normal daire ve 26 çatı dubleksi bulunuyor. 

Konut fiyatlarının 1milyon 667 bin dolar ile 7 milyon 156 bin dolar arasında değiştiği Sultan Makamı'nda konutların büyüklükleri ise 228 metrekareden başlıyor, 1150 metrekareye kadar çıkıyor. 

Projede sunulan diğer hizmetler de; 2 adet Sultan Teknesi, housekeeping hizmetleri, fitness center, açık – kapalı yüzme havuzu, spa, Türk hamamı yer alıyor. 
Elysium Serene – Başlangıç fiyatı 741 bin 600 TL 

Kandilli'ye konumlandırılan Elysium Serene projesi Ofton İnşaat tarafından inşa ediliyor. Toplamda 136 konuttan oluşan Elysium Serene 4 katlı 17 bloktan oluşuyor. Projede konutlar 3+1 olarak tasarlandı. 

Teslim tarihi Aralık 2013 olan Elysium Serene'de konut fiyatları 741 bin 600 TL'den başlarken, büyük metrekareli konutların tamamı 1 milyon 150 bin TL değerinde. Projedeki konutların büyüklükleri 136 metrekare ile 163 metrekare arasında değişiyor. 

25 bin metrekarelik alanı kaplayan Elysium Serene'nin yüzde 85'i yeşil alana ayrılmışken, projenin öne çıkan hizmetleri arasında; açık – kapalı yüzme havuzu, buhar odası, sauna, yoga salonu, basketbol sahası, tenis kortu, mini market, güzellik salonu ve cafe bulunuyor. 


 


Ruba Villaları – Başlangıç fiyatı 2 milyon 750 bin dolar

Ergonomi İnşaat tarafından inşa edilen Ruba Villaları ise lüks konseptinin yanı sıra boğaz manzaralı olmasıyla da dikkatleri üstüne çeken Ruba Villaları Beylerbeyi'nde yükseliyor. 

4 katlı villalardan oluşan projede teslim tarihi ise Haziran 2013. 

Ruba Villaları'nda fiyatlar 2 milyon 750 bin dolardan başlıyor, 3 milyon 750 bin dolara kadar çıkıyor. 5 adet müstakil villanın olduğu Ruba Evleri boğaz manzarasının yanı sıra birçok hizmeti de beraberinde sunuyor. Banka kredisine uygun olan projede açık – kapalı yüzme havuzu keyfi de yaşanabiliyor. 
Qent Evleri – Metrekare başlangıç fiyatı 9 bin dolar

Lüks evler kategorisinde yer alan Qent Evleri ise İstinye'de yer alıyor. Dilek Gayrimenkul imzasıyla yükselen proje 21 lüks konuttan oluşuyor. Teslim tarihi Aralık 2013 olan proje 3 bin 70 metrekarelik alanı kapsıyor. 

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut alternatiflerinin yer aldığı Qent Evleri'nde konutların metrekare birim fiyatları 9 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Projeden konut sahibi olmak için banka kredisi yanında firma bünyesinde özel ödeme seçenekleri de sunuluyor. 

Projenin sakinlerine sunduğu hizmetler arasında; açık – kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, sauna, misafir otoparkı, buhar odaları ve fitness center geliyor. Qent Evleri'nin iç tasarımı ise Porsche Design Studio imzası taşıyor. 
Şehrizar Konakları – Başlangıç fiyatı 2 milyon 100 bin TL 

GAP İnşaat'ın projesi Şehrizar Konakları 2013'de teslim edilecek lüks evler arasında yer alıyor. Üsküdar'a kondurulan proje 38 bloktan oluşuyor. 

3+1, 4+1, 5+1, 6+1, 7+1, 8+1 ve 9+1 konut tiplerinin bulunduğu Şehrizar Konakları'nda konutların başlangıç fiyatı 2 milyon 100 bin TL. Projede 5+1 konutlar ise 3 milyon 800 bin TL'den başlıyor. 

108 bin metrekare alanı kapsayan projede teslimler Haziran 2013'te yapılacak. Daire büyüklüklerinin 180 metrekare ile 626 metrekare arasında değiştiği Şehrizar Konakları'nın öne çıkan hizmetleri arasında geniş bahçeleri geliyor. Yüzme havuzu, sauna, fitness center, Türk hamamı ve güvenlik projenin diğer sosyal alanlarından. 
Çamlıca Masalı – Başlangıç fiyatı 4 milyon 200 bin dolar

Küçükçamlıca'da bulunan Çamlıca Masalı projesi konumuyla dikkatleri üstüne çekiyor. Çamlıca Tepesi konumlandırılan proje Selimoğlu İnşaat imzası taşıyor. Nisan 2013'te teslimlerin gerçekleştirileceği proje 11 konaktan oluşuyor. Projede konaklar 2 farklı tipte tasarlandı.

Çamlıca Masalı'nda fiyatlar ise 4 milyon 200 bin dolardan başlıyor, 4 milyon 350 bin dolara kadar yükseliyor. 8 bin 800 metrekarelik alan üzerinde yükselen projeden konut sahibi olmak isteyenler, yüzde 25 peşinat verdikten sonra kalan bedeli banka kredisi ile ödeme imkanına sahip. 

Projenin sunduğu hizmetler arasında; her villaya ait yüzme havuzu,  fitness center, Türk hamamı, sauna, spor alanları, her villa için 4 araçlık otopark bulunuyor. 


 


Boğaziçi Evleri – Başlangıç fiyatı 588 bin TL

80 daireli Boğaziçi Evleri, Kandilli'de yer alıyor. Aktaş İnşaat tarafından hayat verilen proje boğaz manzarasıyla sakinlerine sayir keyfi vaad ediyor. 

2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinin olduğu projede 1. etap teslimler Nisan 2013'te gerçekleşecek. Aktaş Boğaziçi Evleri'nde konut fiyatları ise 588 bin TL'den başlarken, 4+1'lerde başlangıç fiyatı 1 milyon 85 bin TL. 18 dönümlük arazi üzerine kondurulan projede ikinci etap teslimler de Ekim 2013'te yapılacak. 

Sunduğu boğaz manzarasının yanı sıra projede çocuk oyun alanları, fitness salonu, yürüyüş parkurları, hamam ve sauna yer alıyor. Şebnem BER/Emlakkulisi.com