Çukurova Balkon

Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi yeni binasına taşınıyor!

Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi yeni binasına taşınıyor! Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi yeni binasına taşınıyor!

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, mart ayında açılan yeni binasına bugün taşınıyor.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


İstanbul'un en büyük hastaneleri arasında bulunan Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, mart ayında açılan yeni binası binasına tam kapasiteyle faaliyet göstermek için tüm birimleriyle bugün taşınıyor. 

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; İstanbul Valiliği tarafından önceki gün düzenlenen açıklama kapsamında acil birimler dışında bulunan bölümlerde sağlık hizmeti taşınma süreci aksamayacak. Acillerde ise Kadın Doğum Acil, Çocuk Acil Servisi ve ilgili birimlerinde bugün saat 08.00 ile 20.00 saatleri arasında (12 saat süreyle) hizmet verilemeyecek. 

Erişkin Acil Servisi ise 14 Ekim 2019 Pazartesi günü saat 08.00'den 15 Ekim 2019 Salı günü saat 08.00'e kadar (24 saat süreyle) hizmet verilemeyecek. Hastanenin yeni binasında, 192 poliklinik, 43 ameliyathane, 129 yoğun bakım ünitesi bulunacak. Yeni hastane binası bin 105 yatak kapasitesi ile vatandaşlara hizmet sunacak.