Mahall Ankara’da hemen teslim fırsatı!

Mahall Ankara’da hemen teslim fırsatı!

Türkerler Holding tarafından Ankara’nın en değerli bölgesi olan Eskişehir yolunda hayata geçen Mahall Ankara'da cazip kampanya başladı. Projede, hemen teslim, hemen tapu fırsatı sunuluyor.Türkerler Holding tarafından hayata geçirilen Mahall  Ankara  projesi Ankara’nın en değerli bölgesi olan Eskişehir yolunda hayata geçiriliyor. Proje yatırım değeri sürekli artan iş, yaşam, alışveriş ve eğlence alanı olarak ön plana çıkıyor.

Ankara’nın en iddialı projelerinden biri olan Mahall Ankara’dan ev ve ofis sahibi olmak isteyenler için yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında 1 yıl sonra ödeme avantajı ve kira garantisinin yanı sıra yüzde 10 indirim ve yüzde 0,98 faiz oranıyla taksit fırsatı bulunuyor. Mahall Ankara’da tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 30’a varan indirim ile hemen tapu teslimi yapılıyor.

Efektif kullanım avantajları

Mahall Ankara’da, 214 ofisten meydana gelen 19 katlı kule ofis bloğu, 101 ofisin bulunduğu yatay ofis bloğu, 191 home officeden oluşan 22 katlı karma bloğu, 24’şer katlı iki blokta 2+1, 3+1, 4+1 ve 4,5+1’lik 246 konut bulunuyor. Projede rezidans, elit markaları buluşturacak olan 64 mağaza, cafe, restaurant, farklı gereksinimlere, beğenilere ve bütçelere seslenen alan seçenekleri bulunuyor.

Mahall Ankara projesinin sosyal donatı alanları arasında tahsisli kapalı otopark ve açık otoparklar, yüzme havuzu, çok amaçlı spor sahaları, kapalı spor alanı, yoga, pilates ve fitness salonları, konutlara özel depo alanları mevcut.