25 / 06 / 2022

Makyol Santral 50 ay sıfır faiz avantajı sunuyor!

Makyol Santral 50 ay sıfır faiz avantajı sunuyor!

Makyol Gayrimenkul tarafından geliştirilen Makyol Santral bu ay sahiplerine teslim edilmeye hazırlanıyor. Projede teslime özel 3 bin liradan başlayan taksit imkanı alıcılar için sunuluyor.Makyol Gayrimenkul'ün Bahçeşehir’de geliştirdiği projesi Makyol Santral bu ay sahiplerine teslim edilecek. 

Yeni Akit Gazetesi'nde yer alan haberde, Makyol İnşaat’ın Gayrimenkulden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kemal Şahismailoğlu, “Makyol Yaşam’ı, büyük bir başarıyla tamamlayıp eksiksiz bir şekilde sahiplerine teslim ettik. Şimdi sıra Makyol Santral’e geldi" dedi.

Makyol Santral tamamı teras veya balkonlu toplam 5 blokta 403 daire ve 9 villadan oluşuyor.Projede satışların yüzde 70’i tamamlanırken, yüzde 30’u kapsayan daireler için teslime özel 3 bin liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Kampanya kapsamında bankasız ve kefilsiz 50 ay yüzde sıfır faiz avantajı söz konusu.

Makyol Santral nerede? 

Makyol Santral TEM Otoyolu ve gişelerine ve D100 Karayolu bağlantı aksına 500 metre uzaklıkta ve yeni tamamlanacak olan Mahmutbey – Bahçeşehir – Esenyurt Metro Hattı’na yürüme mesafesinde konumlanıyor.