Mamak'ta çevre temizlik vergisi ödemeleri için vezneler haftanın 7 günü açık!

Mamak'ta çevre temizlik vergisi ödemeleri için vezneler haftanın 7 günü açık!

Emlak ve işyerlerinden alınan çevre temizlik vergilerinin 2014 yılına ait 1. taksiti ödeme süresi 31 Mayıs Cumartesi günü sona eriyor. Mamak Belediyesi Hesap İşleri Müdürlüğüne bağlı vezneler 31 Mayıs tarihine kadar haftanın yedi günü çalışacak...Emlak ve işyerlerinden alınan çevre temizlik vergilerinin 2014 yılına ait 1. taksiti ödeme süresi 31 Mayıs Cumartesi günü sona eriyor. Vatandaşların herhangi bir cezai işlemle karşı karşıya kalmamaları için Mamak Belediyesi Hesap İşleri Müdürlüğüne bağlı vezneler 31 Mayıs tarihine kadar haftanın yedi günü çalışacak.


E-BELEDİYECİLİK SİSTEMİYLE ÖDEME KOLAYLIĞI


www.mamak.bel.tr adresinden zahmetsizce ve online vergi ödeme imkanı sunan Mamak Belediyesi’ne mükellefler ödemelerini, Hizmet Binasında, Mamak Kültür Merkezi’nde, Kutludüğün ve Lalahan’da bulunan veznelerden gerçekleştirebilecek. Vatandaşların bir cezai işlemle ve yoğunlukla karşılaşmaması için ödemelerini son güne bırakmamaları tavsiyesinde bulunan Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül; şöyle konuştu: “Emlak vergisi ve işyerlerine ait çevre temizlik vergisi ödemelerinin süresi 31 Mayıs’ta sona eriyor. Yoğunluğu önlemek amacıyla cumartesi ve pazar günleri veznelerimizi açık tutuyoruz. Mükellefimizin rahatlıkla vergilerini yatıracakları ortam hazırlanmıştır.”


ÖDEME SEÇENEKLERİ


Belediye, online ödeme kolaylığının yanında mükelleflere kredi kartıyla ve posta çeki hesabıyla ödeme imkanı sunuluyor. Emlak vergisi ödemelerini 210374 numaralı posta çeki numarasından, işyerlerine ait çevre ve temizlik vergisi ödemelerini de 526891 numaralı posta çeki numarasından gerçekleştirebiliyor.Hakimiyet