Manisa Gördes'teki evlerin dış cepheleri yenileniyor!

Manisa Gördes'teki evlerin dış cepheleri yenileniyor! Manisa Gördes'teki evlerin dış cepheleri yenileniyor!

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallelerde başlatılan dış cephe boyama işlemleri Gördes’te de start aldı. Bu kapsamda Gördes ilçesinde Fundacık, Karayağcı, Kalemoğlu ve Kabakoz Mahallelerini yeni bir görünüme kavuşturdu.
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallelerde başlatılan dış cephe boyama işlemleri Gördes’te de start aldı. Bu kapsamda çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi ekipleri Gördes ilçesinde Fundacık, Karayağcı, Kalemoğlu ve Kabakoz Mahallelerini yeni bir görünüme kavuşturdu.  

Manisa Büyükşehir Belediyesi kırsal alandaki hizmetleri ile mahallelere adeta renk katıyor. İl genelinde yürüttüğü hizmetleri ile mahallelerin yüzünü güldüren Büyükşehir Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde hızlandırdığı dış cephe boyamaları ile Gördes’teki evlerin çehresini değiştirdi. Ekipler Fundacık, Karayağcı, Kalemoğlu ve Kalemoğlu Mahalleleri’nde tüm evlerin duvarlarını, kapı ve pencerelerini titizlikle boyadı. Sosyal belediyecilik anlamında tüm vatandaşların eşit hizmet almasını amaçlayan Manisa Büyükşehir Belediyesi ivedilikle yürüttüğü çalışmalar ile mahalle sakinlerinin de takdirini kazandı. Büyükşehir Belediyesi’nin evlerinin dış yüzeylerinde gerçekleştirdiği boya işlemleri ile evlerinin eskisinden çok daha düzenli ve tertipli bir görünüme kavuştuğunu belirten vatandaşlar, Kurban Bayramı öncesinde bu güzel hizmeti mahallerine getirdiği için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi