07 / 07 / 2022

Manzara 7/24 projesinde sağlık mensuplarına özel fırsat!

 Manzara 7/24 projesinde sağlık mensuplarına özel fırsat!

Ekim ayı sonuna kadar Manzara 7/24’ün satış ofisini ziyaret eden sağlık çalışanları, bütçelerine göre ödeme planı oluşturarak, avantajlı fiyatlarla daire sahibi olabilecek.Özbostan İnşaat tarafından Pendik’te hayata geçirilen Manzara 7/24 projesi, komşusu olduğu özel ve kamu hastanelerinde çalışan sağlık personeline ayrıcalıklı fırsatlar sunuyor. Firma olarak arkalarında sadece yüksek standartlı yapılar değil, aynı zamanda kaliteli yaşamlar da bırakmak istediklerini vurgulayan Özbostan İnşaat yöneticisi Şakir Başaran, “Şu anda Manzara 7/24 projesinin yüzde 70’i satıldı ve doktor, mühendis, avukat, akademisyen ile finans çalışanlarından oluşan bir ev sahibi profilimiz söz konusu. Bundan sonraki daire satışlarımızı da bu dokuyu koruyarak gerçekleştirmeyi planlıyoruz. O yüzden yılbaşına kadar her ay, özel bir meslek grubuna yönelik fırsatlar sunacağız. İlk etapta sağlık çalışanları var. Başta doktorlar olmak üzere, sağlık sektörü mensuplarına ekstra ayrıcalıklarımız olacak” dedi. 


Başta doktorlar olmak üzere sağlık çalışanları, Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin hemen yanı başında yer alan Manzara 7/24 projesinden, çok özel fırsatlarla ev sahibi olabilecek. Özbostan İnşaat’ın uygulamaya koyduğu yeni kampanya kapsamında, huzurlu ve keyifli bir yaşam için sunulan ayrıcalıklardan yararlanmak isteyen sağlık personeli, projenin satış ofisini ziyaret ederek, kendilerine özel ödeme planı oluşturabilecek. 


Tüm daireleri denize açılan Manzara 7/24, yeni metro istasyonuna 250 metre, D-100 karayoluna 500 metre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 2,5 kilometre mesafede konumlanıyor. Yakınında marina, alışveriş merkezleri, sosyal tesisler ve üniversiteler ile özel hastanelerin de bulunduğu proje, üç ayrı blokta toplam 120 daireden oluşuyor. 


Sahip olduğu kapanmaz adalar manzarasının yanı sıra yakın gelecekte yapımı planlanan eşsiz bir koruluk alana da komşu olacak Manzara 7/24’te, her daireye ait kapalı otopark, açık yüzme havuzu, fitnees salonu, çocuk oyun parkı, çocuk yüzme havuzu, kamelya, misafir otoparkı ve havuz başı kafeteryası gibi donatılar da standart olarak sunuluyor. 


www.manzara724.com