03 / 07 / 2022

Manzara 7/24 evleri

Manzara 7/24 evleri

Ekim ayı sonuna kadar Manzara 7/24’ün satış ofisini ziyaret eden sağlık çalışanları, bütçelerine göre ödeme planı oluşturarak, avantajlı fiyatlarla daire sahibi olabilecek.

Manzara 7/24 projesi 2018'in sonunda teslim edilecek!

Özbostan İnşaat yöneticisi Şakir Başaran; “2017’nin ilk yarısını umutlu geçiren sektör, sonbahardaki hareket beklentisine kendisini hazırlıyor” dedi.

Manzara 7/24'te teslime kadar kira garantisi!

Öz-Bostan İnşaat’ın Pendik’te yapımına başladığı Manzara 7/24 projesinden daire satın alanlar, 2+1'lerde 1.500 TL, 3+1 dairelerde ise 2 bin TL aylık kira gelirine sahip oluyor. Kira avantajı, Manzara 7/24’ün teslim süresi olarak planlanan 18 ay boyunca sürüyor.

Pendik Manzara 7/24 satışta! 375 bin TL'ye!

Öz-Bostan İnşaat, “7/24” markası ile gerçekleştireceği nitelikli konut projeleri zincirinin ilkini Pendik’te hayata geçiriyor. Manzara 7/24 isimli yeni projesini, 375 bin TL’den başlayan ön talep fırsatlarıyla görücüye çıkardı.

FAST para gönderme sisteminde değişiklik: Limit 2000 lira oldu!

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) 8 Ocak'tan itibaren kullanıma açılan yeni nesil 7/24 anlık ödeme sistemi Fonların Anlık ve Sürekli Transferi (FAST) Sistemi'nde işlem üst limitinin 2.000 liraya yükseltileceğini açıkladı.

TOGG'un Gemlik Tesisi'ndeki inşaat çalışmaları hızlandı!

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu’nun (TOGG) Gemlik Tesisi’nde başlayan inşaat çalışmaları tamamlanıyor. Tesiste çalışmaların takip edilebilmesi için 7/24 kesintisiz bir biçimde sürecek canlı yayın başlattı.

Emlak beyan değeri online alınabilecek!

Gerek koronavirüs gerekse de işlem sahiplerinin memnuniyeti için tapuda fiziki işlem başvuruları sona eriyor. Yapılacak başvurular, internet yoluyla 7/24 esasına göre ‘web- tapu’ ve  ‘Alo 181’ üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

FAST Sisteminde işlem üst limiti 1000 TL oldu!

Kullanıma açılan yeni nesil 7/24 anlık ödeme sistemi Fonların Anlık ve Sürekli Transferi (FAST) Sistemi'nde işlem üst limiti 1.000 TL’ye yükseltildi.

Dolar/TL 7,24 seviyesinden işlem görüyor!

Dolar/TL, haftanın son işlem gününe düşüşle başlamasının ardından 7,2380'den işlem görüyor.

Dolar/TL tarihi zirveyi yeniledi!

Güne 7.20 seviyesinde başlayan dolar/TL kuru, ilerleyen saatlerde 7.24'ü aşarak tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı. Kur, 7.25 seviyesini test etti.

Gayrimenkul Kıymetler Borsası yabancılara tanıtıldı!

MÜSİAD tarafından, Türkiye'deki gayrimenkullerin alım-satım ve kiralama gibi işlemlerinin 7/24 elektronik ortamdan yapılabilmesi amacıyla hayata geçirilen Gayrimenkul Kıymetler Borsası AŞ, 17. MÜSİAD EXPO kapsamında yabancı konuklara tanıtıldı...

VakıfBank’tan emlak vergisi ödemelerinde 7/24 hizmet!

VakıfBank, emlak vergisi ödemelerinde ayrıcalıklı müşteri deneyimi sunuyor. VakıfBank’ın tüm dijital kanalları aracılığıyla emlak vergisi ödemeleri 7/24 olarak gerçekleştirilebiliyor. 

İstanbul Yeni Havalimanı ne kazandıracak?

Türkiye'nin gurur projesi İstanbul Yeni Havalimanı inşaatında çalışmalar 7/24 devam ediyor. Dev proje 29 Ekim'de açılacak. Peki İstanbul Yeni Havalimanı ne kazandıracak?

İstanbul Yeni Havalimanı'nda çalışmalar 7/24 sürüyor!

Türkiye'nin gurur projesi İstanbul Yeni Havalimanı'nda çalışmalar 7/24 esasına göre tam kapasite devam ediyor...

HerDem'de 55 yaş altındakilere ev yok!

Etra Holding, Silivri'de hayata geçireceği HerDem projesiyle 55 yaş üzerindeki emeklilere 7/24 sağlık kontrolü, çiftlik yaşamı, spor alanları ve spa hizmetleri sunacak. 

Manzara 7/24 satılık ev fiyatları!

Manzara 7/24 satılık ev fiyatları 600 bin TL'den başlıyor. Projede sıfır faizle 100 aya kadar ödeme imkanı sunuluyor...

Özbostan İnşaat Manzara 7/24 daire fiyatları!

11 ay sonra konut teslimlerin gerçekleşeceği Özbostan İnşaat Manzara 7/24 daire fiyatları 600 bin TL'den başlıyor. Proje Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin hemen karşısında yükseliyor.

Manzara 7/24 evleri Haberi

Manzara 7/24 evleri

Özbostan İnşaat tarafından Pendik’te hayata geçirilen Manzara 7/24 projesi, komşusu olduğu özel ve kamu hastanelerinde çalışan sağlık personeline ayrıcalıklı fırsatlar sunuyor. Firma olarak arkalarında sadece yüksek standartlı yapılar değil, aynı zamanda kaliteli yaşamlar da bırakmak istediklerini vurgulayan Özbostan İnşaat yöneticisi Şakir Başaran, “Şu anda Manzara 7/24 projesinin yüzde 70’i satıldı ve doktor, mühendis, avukat, akademisyen ile finans çalışanlarından oluşan bir ev sahibi profilimiz söz konusu. Bundan sonraki daire satışlarımızı da bu dokuyu koruyarak gerçekleştirmeyi planlıyoruz. O yüzden yılbaşına kadar her ay, özel bir meslek grubuna yönelik fırsatlar sunacağız. İlk etapta sağlık çalışanları var. Başta doktorlar olmak üzere, sağlık sektörü mensuplarına ekstra ayrıcalıklarımız olacak” dedi. 


Başta doktorlar olmak üzere sağlık çalışanları, Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin hemen yanı başında yer alan...