Marmaroom'da eviniz denize karşı!

Marmaroom'da eviniz denize karşı!


Firma: Evko Meot İnşaat

Proje: Marmaroom


Teslimlerinin Ocak ayı içerisinde yapılması planlanan Marmaroom projesi toplam 300 adet daireden meydana geliyor. Satış süreci devam eden projede fiyatlar 200 bin liradan başlayarak yükseliyor...


Dairelerin 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildiği  Marmaroom  projesi İstanbul Anadolu yakasında Maltepe'de yer alıyor. Projede satış süreci devam ediyor.


3 blok halinde toplam 300 adet konuttan meydana gelen Marmaroom Maltepe ödeme tablosu kapsamında banka kredisi ile vadelendirme imkanı sunuluyor. Projede teslimlerin bu ay içinde yapılması planlanıyor.


Marmaroom projesi D-100 (E-5) karayolu ve Maltepe/Huzurevi Metro istasyonlarına 4 dakika, Maltepe merkeze ve Sahilyolu’na 5 dakika, Bağdat Caddesi’ne ise sadece 10 dakika uzaklıkta yer alıyor.


Marmaroom Evleri fiyatları!

1+1 daireler 200 bin TL ile 292 bin TL,

2+1 daireler 295 bin TL ile 337 bin TL,

3+1 daireler 578 bin TL ile 669 bin TL arasında değişiyor.


Maltepe Marmaroom Evleri sosyal olanakları arasında açık kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, squash, masa tenisi, basketbol, tenis, açık ve kapalı spor alanları, fitness merkezi, sauna ve masaj salonu, kafeterya, kreş, çocuk oyun alanları bulunuyor.


Marmaroom adres bilgileri!

Evko Meot Marmaroom ulaşım: Zümrütevler Mahallesi, Nil Caddesi, Çağlayan Sokak  -  Maltepe / İstanbul


Maltepe Marmaroom telefon numarası: 0 216 427 60 61-62

Web Adresi: www.marmaroom.com

Maide KARADAĞ/Emlakkulisi.com


projeye sor